Valorant oynanır mı?

CS'nin verdiği hissiyatı veremiyor fakat tarzı daha farklı.
CS'ye göre çok daha kolay bir oyun. Spray'inden bomba fırlatma mekaniğine kadar. Kafadan vuruş hissini CS gibi veremiyor.
Mekanikleri farklı dersin de daha kolay diyemezsin be. CS'de adamı öldüreceğin sürede Valorant'ta birisi görünmez olup arkadan seni bıçaklayabilir.

CS'nin verdiği hissiyatı veremiyor fakat tarzı daha farklı.
CS'ye göre çok daha kolay bir oyun. Spray'inden bomba fırlatma mekaniğine kadar. Kafadan vuruş hissini CS gibi veremiyor.
CS:GO’nun verdiği hissiyat karşıya iyi adamlar gelince iyi oynanınca alınır.
Mekanikleri farklı dersin de daha kolay diyemezsin be. CS'de adamı öldüreceğin sürede Valorant'ta birisi görünmez olup arkadan seni bıçaklayabilir.
Görünmez olur derken?
Kolay bence oyuna alışırsan adamlar yıkılır ./

Hocam CS'ye göre kolay kalıyor fakat tarzı farklı dedim. Spray atması çok daha kolay, bombayı fırlatması daha kolay. Işınlanma ve atılma yeteneklerinde direkt eline silah alıp vuramıyorsun. Eline silahı alana kadar bir süre bekletiyor. Kolsuz olmayan bir oyuncu direkt indirir onu.

Biz CS'den geçtik Valorant'a çok kolay geldi. Daha sonra CS'ye gidince orada oynayamıyorsun kolaya alıştıktan sonra.

Bana böyle geliyor tabii.

Oyunu CS mantığıyla değil de, CS' den farklı bir oyun gibi görerek oynarsanız zevk alırsınız. Ben de ön yargılı yaklaşmıştım başlarda fakat alışınca hoş oyun.
Ve en önemlisi de betadan bu yana sadece 1 kere hile ile karşılaştım. Hile olmaması benim için oyunu 3-0 öne taşıyor.

Hocam CS'ye göre kolay kalıyor fakat tarzı farklı dedim. Spray atması çok daha kolay, bombayı fırlatması daha kolay. Işınlanma ve atılma yeteneklerinde direkt eline silah alıp vuramıyorsun. Eline silahı alana kadar bir süre bekletiyor. Kolsuz olmayan bir oyuncu direkt indirir onu.

Biz CS'den geçtik Valorant'a çok kolay geldi. Daha sonra CS'ye gidince orada oynayamıyorsun kolaya alıştıktan sonra.

Biliyorum 30 kere oynadık dedim.

Hocam CS'ye göre kolay kalıyor fakat tarzı farklı dedim. Spray atması çok daha kolay, bombayı fırlatması daha kolay. Işınlanma ve atılma yeteneklerinde direkt eline silah alıp vuramıyorsun. Eline silahı alana kadar bir süre bekletiyor.

Düşük ranklarda dediğiniz doğru olabilir. Ben iki oyunu da oynadım ama CS'den nefret etme sebebim hileci ve smurf hesaplar. Adam smurf hesap ile hızlıca rank yükselmediğinden alt ranklarla dalga geçiyor resmen. Valorantta ise inanılmaz mı oynadın maçta. Hop iki rank yüksel bakayım napıyosun sen burada.

Oyunu CS mantığıyla değil de, CS' den farklı bir oyun gibi görerek oynarsanız zevk alırsınız. Ben de ön yargılı yaklaşmıştım başlarda fakat alışınca hoş oyun.
Ve en önemlisi de betadan bu yana sadece 1 kere hile ile karşılaştım. Hile olmaması benim için oyunu 3-0 öne taşıyor.
Orijinal Cs satın alın hilede arada sırada 1 belki.

Sorduğun soru nesnel bir soru değil ki :D Kimisi çöp, kimisi çok güzel diyecek. İndir oyna dene. Öyle 30-40 GB da değil ki. 5-6 GB civarı

Düşük ranklarda dediğiniz doğru olabilir. Ben iki oyunu da oynadım ama CS'den nefret etme sebebim hileci ve smurf hesaplar. Adam smurf hesap ile hızlıca rank yükselmediğinden alt ranklarla dalga geçiyor resmen. Valorantta ise inanılmaz mı oynadın maçta. Hop iki rank yüksel bakayım napıyosun sen burada.
Ona bir şey diyemem hocam, haklısınız. Hilelerden dolayı bıraktık zaten CS oynamayı. Burada iyi oynamanın karşılığını CS'ye göre daha fazla alıyorsun. Spray atışı ve oynayışı CS'ye göre kolay dedim o kadar.
Biliyorum 30 kere oynadık dedim.
Size demedim.
Orijinal Cs satın alın hilede arada sırada 1 belki.
Senelerdir Prime hesap oynuyoruz arkadaşlarla. 3 oyunun 1'inde hile geliyordu. Rankımızda Güzide'ydi ve adamlar net hile yani oyun tekrarında görülüyor kabak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı