Valorant oynanır mı?

Düşük ranklarda dediğiniz doğru olabilir. Ben iki oyunu da oynadım ama CS'den nefret etme sebebim hileci ve smurf hesaplar. Adam smurf hesap ile hızlıca rank yükselmediğinden alt ranklarla dalga geçiyor resmen. Valorantta ise inanılmaz mı oynadın maçta. Hop iki rank yüksel bakayım napıyosun sen burada.
Haklısınız ama dediğim gibi orijinal CS’de olmuyor smurfler hileler.

Ona bir şey diyemem hocam, haklısınız. Hilelerden dolayı bıraktık zaten CS oynamayı. Burada iyi oynamanın karşılığını CS'ye göre daha fazla alıyorsun. Spray atışı ve oynayışı CS'ye göre kolay dedim o kadar.

Size demedim.

Senelerdir Prime hesap oynuyoruz arkadaşlarla. 3 oyunun 1'inde hile geliyordu. Rankımızda Güzide'ydi ve adamlar net hile yani oyun tekrarında görülüyor kabak gibi.
Ona kesinlikle katılıyorum ama CS'de sprey bence daha iyi. Valorant'ta rastgele gidiyor tahmin edemiyorsun.

Ona bir şey diyemem hocam, haklısınız. Hilelerden dolayı bıraktık zaten CS oynamayı. Burada iyi oynamanın karşılığını CS'ye göre daha fazla alıyorsun. Spray atışı ve oynayışı CS'ye göre kolay dedim o kadar.

Size demedim.

Senelerdir Prime hesap oynuyoruz arkadaşlarla. 3 oyunun 1'inde hile geliyordu. Rankımızda Güzide'ydi ve adamlar net hile yani oyun tekrarında görülüyor kabak gibi.
Size öyledir bize tık yok hile şans işi LoL veya Valoranttada öyle.
Oyunum zaten orjinal abicim öyle değil işte işler.
Kesin orjinaldir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı