Valorant oynanır mı?

Rank derdiniz yok ise TR serverini tavsiye ederim, lobiye girdiniz ve instalock Reyna ve Jett yanında küfürleşmeler başladığı an hepsini muteleyip Yoru kitliyorsunuz ve toxic Yoru olarak keyfinize bakıyorsunuz.

Hocam Soundpad indirin, ekleyin birkaç MP3 dosya ve insanları toxicleyin çok eğlenceli oluyor. Özellikle veletler üzerinde çok iyi oluyor.

Hocam Soundpad indirin, ekleyin birkaç MP3 dosya ve insanları toxicleyin çok eğlenceli oluyor. Özellikle veletler üzerinde çok iyi oluyor.
Senin o veletlerden ne farkın kaldı şimdi

CS'nin hitleri hala kötü bence. Oynanış olarak Valorant daha zevkli. Ben arkadaşlarımla girdiğim için kitle açısından bir şey demeyeceğim.

Valorant bence oynanmaz Apex legends varken

Cs, pubg vs oynayan eskilerden kalmis biri olarak volaranti gecen hafta denedim 1 mac attim ve bidahada girmedim. Hic bana hitap etmedi kizmayin ama coluk cocuk isi geldi. Tavsiye etmem. Cs 1.6 daha iyi bana gore. Bnm gorusum boyle

CS, PUBG vs oynayan eskilerden kalmis biri olarak Valorant'i gecen hafta denedim 1 Mac attim ve bidahada girmedim. Hiç bana hitap etmedi kizmayin ama coluk çocuk isi geldi. Tavsiye etmem. CS 1.6 daha iyi bana gore. Benim gorusum boyle

CS 1.6 biraz abartı olmamış mı hocam CS2 deseniz anlarım ama 1.6 kaç yıl öncesinin oyunu o kadar da değil yani.

Fps oyunu olarak Rainbow six siege önerebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…