Valorant oynanır mı?

Rank kasma gibi bir derdim yok, CS2'nin saçma sapan buglarından sıkıldığım için sildim. Valorant uzun zamandır aklımdaydı, şimdi indiresim var ama kitlesi çok kanser. İnsanları susturup oynamak sarar mı?
Oynayabilirsin.Kitle konusunu dert etme 10 kaçta 1 kanserler denk geliyor

Rank kasma gibi bir derdim yok, CS2'nin saçma sapan buglarından sıkıldığım için sildim. Valorant uzun zamandır aklımdaydı, şimdi indiresim var ama kitlesi çok kanser. İnsanları susturup oynamak sarar mı?
Oynanmaz hocam. Kitlesi kötü, update içeriği diye birşey yok ve kendini tekrar ediyor, genel mekanikleri sıkıcı ve en başta zaten tamamen ağır bir oyun olmayarak insanlara daha fazla ulaşmakdı amaç oyunda. Şuan insanlara ranked hayalleri satarak geçimini sağlıyor valorant. Cs herşeye rağmen bile valorantdan çok daha kaliteli bir oyundur.

Bana denk gelmiyor kanser kitle, gelirsede susturuyorum, dinlemek zorunda değilim.

Kanser kitle var hocam size denk geliyordur ama sizde diyorsunuz susturuyorum diye oyun baydı artık sıkılınca 2 el giriyorum daha dün 2 el girdim çocuğa kanka niye şurada şöyle yaptın dedim çocuk ana bacı Allah kitap bırakmadı yani var hocam var yok derseniz yalan söylersiniz.

CS2'de hiç bugla karşılaşmadım. Sizde bir problem olabilir. Ayrıca Valorant'da oynanmayacak kadar kötü değil. Oynayabilirsiniz. Ben keyifle CS'de Valorant'da oynuyorum.

Konu altında yazılanları ağzım açık okudum. Tabii ki valorant hiç skill kullanabilen FPS oyunu oynamadıysanız garip gelebilir ama CS'e laf edip kötü oyun diyenleri veya Valo ne çocuk işi diyenleri anlamadım. Arkadaşlar bu tarz oyunların en çok oynanmasının sebebi rekabet içgüdüsüdür. Bir insanın en büyük arzusu rekabet edip kazanmaktır. Bu yüzden valorant kapanır balorant olur. CS2 kalkar CS3 olur. Ne bileyim bir şeyler açılır yani o açlığı dindirmek için. Ekstra olarak Türk oyuncuların valoranta geçmesi çok normal çünkü CS2'de internet artık daha önemli. Ping değerleri iyi olsa bile paket loss çok yiyorsunuz Türkiye'de. İnternetin yurtdışına çıkışları sorun yaratıyor. Hatta Eternal Fire ekibi Macaristan'a game house kurmayı düşünüyor. Yani profesyonel oyuncular bile Türk internetinden kaçmaya çalışıyor. Go'da ping önemliydi ancak valorant gibi peekleyenin avantajlı olduğu bir oyun olduğu için 50 MS üzerinde değilse pinginiz gayet vurabiliyordunuz. Çok uzattım özetle Türkiye'de yaşayan bir FPS oyuncusunun ilk bakacağı oyunlardan biri valoranttır. Türkiye sunucusuna sahip ve buraya yatırım yapan bir firmanın oyunu çünkü. Keşke internet seviyemiz yüksek olsa da CS oynasak güzelce.

The Finals'a bakmanı öneririm. Yeni oynamaya başladım ve çok zevki. Tabii Valorant da iyidir.

Oynanmaz hocam iyice bozdular.

Geri
Yukarı