Valorant oynanır mı?

Rank kasma gibi bir derdim yok, CS2'nin saçma sapan buglarından sıkıldığım için sildim. Valorant uzun zamandır aklımdaydı, şimdi indiresim var ama kitlesi çok kanser. İnsanları susturup oynamak sarar mı?

Hocam Valorant sarar ancak ekip bulun kendinize. Ekipsiz zevk aldırmıyor veletler.

Ben oyunlardan sıkılınca Warzone giriyordum ama tamamen kişisel.

Bin bir türlü skill ile ne olduğunu anlamadığım oyun. Rush atarken veya yerken bütün yetenekleri kullanıyor oyuncular. Ben CS'ciyim arkadaş gelemem bunlara :D

Bende ondan dolayı biraz zor gelecek gibi düşünüyorum.

CS2'de Bug var diye Valorant geçmek mi 😆

Aslında tek sorun o değil FPS de problem oluyor bazı haritalarda çok fazla düşüyor.

CS dışında FPS oynadığınız oldu mu?

Hayır.

Kitlesi cidden çok kanser bir oyun. Yoru ile her maç 20-30 vursam da sürekli kaybediyorum ve rank kasamıyorsun bir türlü. Küçüksediğim veya eleştirdiğim için söylemiyorum ama maçına daha annesi, babası olmadan dışarı çıkamayacak kadar küçük çocuklarda oynadığı için maçını ister istemez satıyorlar. Veya takımına gelen sevgili bir çift var ise kazanma şansın zaten yok, anca sen taşırsan kazanırsın. İnsanların ergence tripleri ve bütün dini, milli, ailevi değerlerin başaklarının ağzında sakız oluyor. Ve ben hayatımda bu kadar pedofili kişiyi ne gerçek hayatta, ne herhangi başka bir oyunda gördüm. Genel olarak valorant oynasam da gerçekten nefret ettiğim bir oyun, CS kadar nefret ediyorum. Ve şimdi yorumlarda CS'yi öven birisini görürsem güzel bir kahkaha atarım. İkisi de birbirinden kötü oyunlar.

Rank kasma gibi bir derdim yok, CS2'nin saçma sapan buglarından sıkıldığım için sildim. Valorant uzun zamandır aklımdaydı, şimdi indiresim var ama kitlesi çok kanser. İnsanları susturup oynamak sarar mı?
Bence kesinlikle başlama. Kitlesi lol'den bile aşırı beter üstelik bütün skilleri öğrenmen falan çok uzun sürecek. CS dışında FPS oyunu da oynamışsın gel bırak böyle oyunları sana tavsiye edeceğim şu oyunları oyna ; COD serisi, Battlefield serisi, Ready or Not, Insurgency Sandstorm, Hunt Showdown.

Geri
Yukarı