Valorant oynanır mı?

Rank derdiniz yok ise TR serverini tavsiye ederim, lobiye girdiniz ve instalock Reyna ve Jett yanında küfürleşmeler başladığı an hepsini muteleyip Yoru kitliyorsunuz ve toxic Yoru olarak keyfinize bakıyorsunuz.

Og kurt, dövme ve silahlar olmasa şu an Wolfteam dışında bir şey oynamazdım ama Valorant oynamak zorundayım CS 2'ye PC yetmiyor ve oyunda eğlenme şansın 10/1 ihtimal bana FPS türünden oyun önerebilir misiniz ama fazla bir şey olmasa mesela ben GT730 4 GB ile Valorant da 130 FPS alıyorum.

Hocam Soundpad indirin, ekleyin birkaç MP3 dosya ve insanları toxicleyin çok eğlenceli oluyor. Özellikle veletler üzerinde çok iyi oluyor.

Hocam Soundpad indirin, ekleyin birkaç MP3 dosya ve insanları toxicleyin çok eğlenceli oluyor. Özellikle veletler üzerinde çok iyi oluyor.
Senin o veletlerden ne farkın kaldı şimdi

Cs, pubg vs oynayan eskilerden kalmis biri olarak volaranti gecen hafta denedim 1 mac attim ve bidahada girmedim. Hic bana hitap etmedi kizmayin ama coluk cocuk isi geldi. Tavsiye etmem. Cs 1.6 daha iyi bana gore. Bnm gorusum boyle ☺️

CS, PUBG vs oynayan eskilerden kalmis biri olarak Valorant'i gecen hafta denedim 1 Mac attim ve bidahada girmedim. Hiç bana hitap etmedi kizmayin ama coluk çocuk isi geldi. Tavsiye etmem. CS 1.6 daha iyi bana gore. Benim gorusum boyle ☺️

CS 1.6 biraz abartı olmamış mı hocam CS2 deseniz anlarım ama 1.6 kaç yıl öncesinin oyunu o kadar da değil yani.

yok.png

Yeni konular

Geri
Yukarı