Valorant oynarken 75 derece GTX 1650S normal midir?

ArtistSanji

Decapat
Daha fazla  
Valorant düşük ayarlarda oyun oynarken ekran kartım ortalama 73 derece, işlemcim 60 derece. Ekran kartımın değeri normal mi sizce?
Ekran kartım ASUS Phoenix GTX 1650 Super (tek fan).
İşlemcim AMD Ryzen 5 2600X.

Ekran kartını FurMark'a sok yükteki değerleri paylaş. Valorant çok GPU isteyen oyun olmasına rağmen 75 dereecede dolaşması hiç normal gelmedi.

Hocam işlemci termalini değiştiriyoruz fakat ekran kartını alalı kaç yıl oldu? Onunda termal macun süresi var.
1.5 yıl oldu ekran kartı

Ekran kartını FurMark'a sok yükteki değerleri paylaş. Valorant çok GPU isteyen oyun olmasına rağmen 75 dereecede dolaşması hiç normal gelmedi.
Bilgisayarcıya götürdum FurMark'ta 75 derece gördü eğer üçlü priz kullanıyorsan elektrik kaçağı olabilir dedi değiştirmemi söyledi acaba elektrik kaçağı mı var

Valorant düşük ayarlarda oyun oynarken ekran kartım ortalama 73 derece, işlemcim 60 derece. Ekran kartımın değeri normal mi sizce?
Ekran kartım ASUS Phoenix GTX 1650 Super (tek fan).
İşlemcim AMD Ryzen 5 2600X.

E hocam bir zahmet Valorant cok CPU istiyor ben oyundayken Discord'a yazı bile yazamıyorum CPU hep %100

1.5 yıl oldu ekran kartı

Bilgisayarcıya götürdum FurMark'ta 75 derece gördü eğer üçlü priz kullanıyorsan elektrik kaçağı olabilir dedi değiştirmemi söyledi acaba elektrik kaçağı mı var

Kaçakla ilgisi olamaz. Valorant ekran kartı kullanımı yüksek bir oyun değil. Bana kalırsa önceden bu kadar ısınmıyorsa termal macunu kurumaya başlamış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı