Valorant oynarken ekran donuyor

CaspKa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Valorant oynarken ekran bir anda donuyor. Arkadan takım arkadaşlarımın sesi geliyor. Önceden yapmıyordu. Bir ara yapmaya başlamıştı sonra bitmişti. Ama şu sıralar tekrar donuyor, hiçbir şey yapamıyorum. Alt+Tab yapıyorum, Windows tuşuna basıyorum ama hiçbir şey olmuyor. Tekrar açmak için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Yeniden başlatıp girdikten sonra sorun çözülüyor. Silip yüklemeyi de denedim olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben Valorant oynarken ekran bir anda donuyor. Arkadan takım arkadaşlarımın sesi geliyor. Önceden yapmıyordu. Bir ara yapmaya başlamıştı sonra bitmişti. Ama şu sıralar tekrar donuyor, hiçbir şey yapamıyorum. Alt+Tab yapıyorum, Windows tuşuna basıyorum ama hiçbir şey olmuyor. Tekrar açmak için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Yeniden başlatıp girdikten sonra sorun çözülüyor. Silip yüklemeyi de denedim olmadı. Yardımcı olur musunuz?
Sistemi yazar mısın bro?

Sistemi yazar mısın bro?
Şuan PC açık değil aklımda şunlar var
Amd Radeon Hd 1560 1gb gibi bişey
İntel i5 4400 gibiydi
Ram 8gb mhz hatırlamıyom ssd yok

AMD ekran kartı kullanıyorsanız ekran kartı kaynaklı olabilir.
ekran kartı mı yoksa driver mı

Şu an PC açık değil aklımda şunlar var
AMD Radeon HD 1560 1GB gibi bir şey
Intel i5 4400 gibiydi
RAM 8 GB MHz hatırlamıyorum SSD yok

Hocam sisteminiz yetersiz görünüyor ayarları en sona düşürüp öyle oynayın ancak öylede oyunun tadı çıkmayacaktır.

Şuan PC açık değil aklımda şunlar var
Amd Radeon Hd 1560 1gb gibi bişey
İntel i5 4400 gibiydi
Ram 8gb mhz hatırlamıyom ssd yok

ekran kartı mı yoksa driver mı
Ama dilersen bir güncelleme kontrolü yap.

Şu an PC açık değil aklımda şunlar var
AMD Radeon HD 1560 1GB gibi bir şey
Intel i5 4400 gibiydi
RAM 8 GB MHz hatırlamıyorum SSD yok

Ekran kartı mı yoksa driver mı?

Ekran kartı güncellemek için AMD Support yazıp ekran kartı modelini seç ve en yakın tarih olan dosyayı indirip kuruluma onay ver ancak güncellenirken hiçbir şekilde açıp kapatma bilgisayarı.

Hocam sisteminiz yetersiz görünüyor ayarları en sona düşürüp öyle oynayın ancak öylede oyunun tadı çıkmayacaktır.

Ama dilersen bir güncelleme kontrolü yap.

Ekran kartı güncellemek için AMD Support yazıp ekran kartı modelini seç ve en yakın tarih olan dosyayı indirip kuruluma onay ver ancak güncellenirken hiçbir şekilde açıp kapatma bilgisayarı.

AMD catalsty Control kullanıyordum ben sonra başka bir driver yüklemiştim ondan kaynaklanabilirmiş bazı yerlerde öyle gördüm.

AMD catalsty Control kullanıyordum ben sonra başka bir driver yüklemiştim ondan kaynaklanabilirmiş bazı yerlerde öyle gördüm.
Ozaman DDU kullanarak önceki Driverı kaldır hocam. Rehberi bırakıyorum buraya.

O zaman DDU kullanarak önceki driverı kaldır hocam. Rehberi bırakıyorum buraya.

Yanıtın ve çözümlerin için çok teşekkürler umarım sorunumu çözebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı