Valorant oynarken soğukkanlı olmak

omerorr

Hectopat
Daha fazla  
Şu sıralar bayağı Valorant oynuyorum ancak eskisi gibi oynayamıyorum, bunun nedeni ise karşımda düşman gördüğümde çok heyecanlanıyorum elim ayağım birbirine dolanmasa onları vurma potansiyeline sahibim ancak çok heyecan yapıyorum. Oyunu oynarken nasıl soğukkanlı kalabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı bende de var. Adam karşıma çıkınca sanki korku oyunu oynuyormuş gibi oluyorum. Oyunu zaten iyi oynayamadigim için pek umrumda değil ama ciddi bir şekilde oynamayinca pek olmuyor bende. Geçen dibimdeki adamı vuramadim korkudan.

Aynısını Apex'de yaşıyorum biri arkamda sıkınca yerimden zıpladığımı hatırlıyorum.Oyuna odaklanırsan genelde sakin kalıyorsun.

Kendini soğukkanlı olduğuna inandır ve robot gibi hissetmeye çalış. Karşına birden adam çıkıp kafana sıkar ve seni öldürürse heyecan yapman normal. Bir de ne seviye bir oyuncusun bilmiyorum ama antrenman yapabilirsin. Bana göre olay psikolojide bitiyor.

Kendini soğukkanlı olduğuna inandır ve robot gibi hissetmeye çalış. Karşına birden adam çıkıp kafana sıkar ve seni öldürürse heyecan yapman normal. Bir de ne seviye bir oyuncusun bilmiyorum ama antrenman yapabilirsin. Bana göre olay psikolojide bitiyor.

Gold elodayım şu an hepinize verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim ancak yapcağım antrenmalar ne gibi olmalı mesele poligonun zor modunda spike yerleştirme gibi mi?

Gold elodayım şu an hepinize verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim ancak yapcağım antrenmalar ne gibi olmalı mesele poligonun zor modunda spike yerleştirme gibi mi?
Ben hep orta seviye de botların tamamını öldürmeye çalışırdım. Spike yok sadece durup ateş ediyorsunuz. Valorant'ın nişan sistemi zaten çok iyi değil. CS:GO'da 20-30 adam öldüren ben, Valorant'ı oynayamıyorum. Spray falan hikaye Valorant'ta, kafaya sıkıp geçiyorsun.

Bana göre 5 para etmez bir oyun. Elbette oynayanlara saygım var bir şey diyemem. Size de iyi eğlenceler.

Şu sıralar bayağı Valorant oynuyorum ancak eskisi gibi oynayamıyorum, bunun nedeni ise karşımda düşman gördüğümde çok heyecanlanıyorum elim ayağım birbirine dolanmasa onları vurma potansiyeline sahibim ancak çok heyecan yapıyorum. Oyunu oynarken nasıl soğukkanlı kalabilirim?
O muhabbet bende de oluyor. Sebebi tamamen acemilikten kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı