Valorant oyuna girilmiyor

tokio

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım i5 2430M + Intel HD Graphics 3000 + AMD Radeon HD6470M özelliklere sahip. Sorunum şu ki Valorant'a girerken driver güncellemesi istiyor fakat ekran kartım en güncel şekilde gözüküyor. Oyuna girebilmemin bir yöntemi var mı?

Ekran kartı desteklemiyor diye biliyorum sanırım hayır ama bir bakmak lazım tekrardan.

Başlat menüsüne "DxDiag" yazarak öğrenebilirsiniz orada "ekran" kısmı olması lazım oraya girince ilk başta yazıyor.

Orada HD 3000 gözüküyor fakat laptoplarda stickerler oluyor ya orada AMD Radeon var o zaman ne anlamı kalıyor AMD ekran kartının?
Ekran kartı desteklemiyor diye biliyorum sanırım hayır ama bir bakmak lazım tekrardan.

Başlat menüsüne "DxDiag" yazarak öğrenebilirsiniz orada "ekran" kısmı olması lazım oraya girince ilk başta yazıyor.

Ve ayrıca ben Windows 10'a geçiş yapmadan önce Windows 7 de DxDiag kısmında AMD Radeon ekran kartı gözüküyordu o da ayrı bir durum

Orada HD 3000 gözüküyor fakat laptoplarda stickerler oluyor ya orada AMD Radeon var o zaman ne anlamı kalıyor AMD ekran kartının?

Ve ayrıca ben Windows 10'a geçiş yapmadan önce Windows 7 de DxDiag kısmında AMD Radeon ekran kartı gözüküyordu o da ayrı bir durum
Laptopunuzun tam olarak modeli nedir?
Bir araştıralım.

Ve ayrıca Dxdiag kısmında Direct Sürümüm sanırım 11.1 olarak gözüküyor bi tekrar bakayım
Sistem kısmında DirectX Sürümüm DirectX 12 olarak gözüküyor tuhaf
O zaman başka bir sorun var.
evet işte bende onu anlamadım neden 2 ekran kartı olarak gözüküyor ve hangisini kullanıyorum bilmiyorum
Belki 2 ekran kartı vardır Laptop'ta ve Windows 7 Windows 10'dan düşük bir işletim sistemi, HD3000 de dediğiniz AMD karttan daha yüksek, bu da herşeyi açıklıyor nitelikte.
Bilgisayarım i5 2430M + Intel HD Graphics 3000 + AMD Radeon HD6470M özelliklere sahip. Sorunum şu ki Valorant'a girerken driver güncellemesi istiyor fakat ekran kartım en güncel şekilde gözüküyor. Oyuna girebilmemin bir yöntemi var mı?
Hocam aldığınız hatayı ve hatanın kodunu buraya SS alıp atar mısınız rica edersem?

O zaman başka bir sorun var.

Belki 2 ekran kartı vardır Laptop'ta ve Windows 7 Windows 10'dan düşük bir işletim sistemi, HD3000 de dediğiniz AMD karttan daha yüksek, bu da her şeyi açıklıyor nitelikte.

Hocam aldığınız hatayı ve hatanın kodunu buraya SS alıp atar mısınız rica edersem?

SS atamam fakat bir dakika bekleyin
1616172837879.png

Birisinden gördüm atayım dedim şu hatanın AMD Radeon HD6470Mli hali

Geri
Yukarı