Valorant oyununda küfür eden şahısı CİMER'e ihbar ettim

Zamanında FBI, Apple'dan teröristin telefonu açmalarını istedi ve açmamışlardı.

Cimer bir ekip yönlendirip üzerine düşerse belki bir şey olur fakat pek üzerine düşeceklerini sanmıyorum, ek olarak TR üzerinde ofisi olan bir şirketin vermeyeceğini pek sanmıyorum.
TR'de ofisi bulunsa da ana karar, ana ofisten gelmez mi hocam? Sonuç olarak TR'de bulunan ofis aslında bir temsilci, ana ofisi ABD'de bulunuyor şirketin. Bir de ülkede bu tür olayların peşine düşülmüyor zaten.

Helal olsun hocam size. Takmazlarsa bile en azından yapmışsınız. O sürekli boşa uğraş diyenleri ciddiye almamanız güzel olmuş.
Çok da bir şey olacağını sanmıyorum. Olsaydı LoL'de her elde bu adamları görmezdik.
Olsa bile kimse etmiyor ki bunlar dendiğinden.

Bazı kişilerin ailevi değerlerine küfür geldiği zaman klavyeden etmediği küfürler kalmıyor birisi o yapılan şeyi şikayet ettiği zaman mı boşa uğraş oluyor? Umarım iyi sonuçlanır hocam.

İyi sonuçlanması benim de temennim fakat kimse tarafından umursanmayacak bir şey ile uğraştığı için boş uğraşmışsın dedim.

Helal olsun hocam size. Takmazlarsa bile en azından yapmışsınız. O sürekli boşa uğraş diyenleri ciddiye almamanız güzel olmuş.

Olsa bile kimse etmiyor ki bunlar dendiğinden.
Bu ülkede tecavüz eden serbest kalıyor. Böyle bir adalet sistemi varken sen küfür eden (oyundan bide) birinin başına bir şey geleceğini mi sanıyorsun? Riot o verileri vermeye bile yanaşmayacak zaten. Şikayet edince bir şey olacağını bilsem emin ol en fazla şikayette bulunan kişi olurdum. Gerçekleri bilmek lazım.

Bu ülkede tecavüz eden serbest kalıyor. Böyle bir adalet sistemi varken sen küfür eden (oyundan bir de) birinin başına bir şey geleceğini mi sanıyorsun? Riot o verileri vermeye bile yanaşmayacak zaten. Şikayet edince bir şey olacağını bilsem emin ol en fazla şikayette bulunan kişi olurdum. Gerçekleri bilmek lazım.

Sonunda mantıklı konuşan birisi, bundan bahsediyorum fakat kimse beni anlamak istemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı