Çözüldü Valorant "Platforma bağlanırken hata oluştu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KİNG09

Hectopat
Arkadaşlar çok uğraştım fakat yapamadım, hızlı yardım edersiniz sevinirim. Oyun oynayamıyorum.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Oyunu silip tekrar yüklemek yeterli, teşekkürler.
Merhabalar ilk önce, Valorant'da bu hatayı alıyorum ve bıktım oyunu sildim geri yükledim fakat işe yaramıyor. Çözümü sizde bulmaya karar verdim internette aradım fakat böyle bir kodda hata gözükmüyor acilen çözümünü söyler misiniz oyunu oynamak istiyorum

Dosya Ekleri

• c9e004cc-14eb-41f1-b0e4-96135455b462.png
    499,1 KB · Görüntüleme: 28
Kardeşim bütün hata herkeste var o yüzden paniklenmene gerek yok sadece sunucularda sorun var o kadar.

Valorant VAL 40 hatası alıyorum denemediğim şey kalmadı yardım edebilirmisiniz?

Buda resmi

Dosya Ekleri

• whyriotwhy.PNG
    440 KB · Görüntüleme: 23
Bende ve 4 arkadaşımda da bu hata var. Genel bir sorun. Çözümü, beklemek.

Merhabalar bugün yaşadığım ve sitesinde de çözümünü bulamadığım bir sorunu çözmek için burdayım. Sanırım başkaları da yaşıyor bu sorunu fakat ne zaman çözüleceğini kimse bilmiyor. Neden olduğunu bilen var mı?

Bende de var. Oyundan kaynaklıdır dedim silip yükledim ve hala devam ediyor. Sunucularla alakalıymış arkadaşlar.

Hata herkes de var. Sunucularda sıkıntı var sanırsam.
bu sabah bende de aynı hata oldu oyunu sildim tekrar yükledim herhangi bir faydası olmadı her yöntemi denedim ama olmuyor hayla val 40 hata kodunu veriyor genel olarak yaşanan bi sorun en iyisi biraz beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…