Çözüldü Valorant "Platforma bağlanırken hata oluştu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Oyunu silip tekrar yüklemek yeterli, teşekkürler.
Görüldüğü gibi hata bu. Ne yapmalıyım?

resim_2020-12-08_103224.png

Sabah kalkınca oyunu açtım ancak güncelleme yaptı güncellemeden sonra oyuna girince hata kodu val 40 almaya başladım. "Lütfen işlemciyi yeniden başlat" diyor 2-3 defa PC kapatıp açtım ancak hala sorun düzelmedi sağ alttan Vanguard çıkış yapıp tekrar PC başlattım ancak hala aynı hatayı veriyor sebep nedir? Valorant hata kodlarına baktım ancak val 40 isimli bir kod görmedim.

Valorant indirdim açarken bu hata ile karşılaşıyorum hizmetlerden VGC açıp bilgisayarı yeniden başlattım fakat yeniden başlattığım da VGC açık olmuyor tekrar başlatmam gerekiyor. VGC açıyorum bilgisayar yeniden başlatınca VGC tekrar kendi kendine kapanıyor çözümü bulamadım. Windows 10 kullanıyorum sürüm 20H2 son sürüm.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Arkadaşlar Valorant'a girerken.

Programa bağlanırken sorun oluştu lütfen oyun istemcisini yeniden başlatın.
Hata kodu val 40.

Ne yaptıysam olmuyor belki banlanmışımdır diye yeni hesap açtım yine olmuyor oyunu sildim yükledim yine olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.

Sabah kalkınca oyunu açtım ancak güncelleme yaptı güncellemeden sonra oyuna girince hata kodu val 40 almaya başladım. "Lütfen işlemciyi yeniden başlat" diyor 2-3 defa PC kapatıp açtım ancak hala sorun düzelmedi sağ alttan Vanguard çıkış yapıp tekrar PC başlattım ancak hala aynı hatayı veriyor sebep nedir? Valorant hata kodlarına baktım ancak val 40 isimli bir kod görmedim.

Ben de yeni yükledim oyunu aynısı oldu bir sıkıntı var herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı