Çözüldü Valorant "Platforma bağlanırken hata oluştu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Oyunu silip tekrar yüklemek yeterli, teşekkürler.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Oyunu silip tekrar yüklemek yeterli, teşekkürler.
VAL 40 hatası mı? Ne hatası veriyor görünmüyor?
Sabah Valorant girdim ve "val 40" hatasını verdi. Sonra YouTube'den çözümlerine baktım yaptım yine olmadı. Oyunu silip tekrar yükledim yine olmadı. Sonra tekrar denedim bu sefer üstte "oyuna girme denemelerinin başarısız olma sebebini biliyoruz ve çözmeye çalışıyoruz" yazıyordu sonra rahatladım bende sandım sadece bende sorun var herkeste olmuş.
Aynen.

Val 5 hatasının çözümünü bilen var mı?

Valorant Hata Kodu 5 Nedir?​

Özellikle Online oyunlarda karşılaşılan bu sorunun sebebi belli aslında. Hesabınız eğer başka yerde açılmış ise siz kendi bilgisayarınızdan oyuna giriş yapamazsınız. Yani bu demek oluyor ki bir hesap bir oyun. Valorant Hata Kodu 5 demek hesabınız başka yerde açılmış demektir.

Valorant Hata Kodu 5 çözümü​

Bir hesaba giremiyorsak eğer yapacağınız şey çok basit. Tüm cihazlarda olan oturumu kapattıktan sonra bilgisayarınızda oyuna girmeniz gerekiyor. Ben bir hesabı birden fazla bilgisayarda kullanamam mı diye soruyorsanız eğer elbette hayır. Valorant Hata Kodu 5 çözümü işte bu kadar basitti.

Geri
Yukarı