Valorant random hesap mı oyuna para yatırmak mı daha mantıklı?

AhmetEneS8

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Valorant'ta çok da olmasa birkaç skin almak istiyorum ama skinler çok pahalı. Random hesap diye bir şey varmış ve internetteki videolara bakarsak iyi şeyler çıkma ihtimali varmış. Hangisi daha mantıklı size bir sormak isterim.

Cevap yazanlara teşekkür ederim.

Öncelikle merhabalar. Valorant'ta çok da olmasa birkaç skin almak istiyorum ama skinler çok pahalı. Random hesap diye bir şey varmış ve internetteki videolara bakarsak iyi şeyler çıkma ihtimali varmış. Hangisi daha mantıklı size bir sormak isterim.

Çoğu çalıntı hesap yani maçın ortasına bile denk gelebilirsiniz. Önermiyorum random hesapları.

Oyuna para yatırmak, daha mantıklı o hesapların genellikle şifresi değişmiyor ve herkes kullanıyor veya şifre değişiyor ama 1-3 hafta sonra hesap sahibi hesabı geri alıyor.

Random hesapların hepsi çalıntıdır. Kim 5 10TL'ye skinli hesap verir ki. Alırsınız maksimum birkaç gün dayanır sonra hesap gider.

item satisden alabilirsin ama random hesap alma ya çalıntı oluyor yada razenin classici omenin classici oluyor kendin yatırada bilirsin ama valorant para yatırmayı haketmiyor ben 500 tl yatırdım ve hesabım perma ban yedi

Hocam random hesaplar genelde çalıntı hesaplar oluyor yada çalınma ihtimali yüksek olan hesaplar oluyor önermem. En iyisi para yatırıp envanter dizmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı