Valorant "Raze bombası" nasıl atılır?

alone1man

Decapat
Daha fazla  
Biliyorum sol veya sağ tuşla atılıyor fakat oyunda bazen bazıları öyle bir atıyor ki terörist gibi veya hiroşimayı bombalar gibi nasıl oluyor anlamıyorum. Hızlı ve uzağa "Raze bombası" nasıl atılır?

Öncelikle uzağa atarken mesela bind haritasında Short'dan Haven'e atıyorsun aimini öyle bir ayarlayacaksın ki bomba tam yere değmeden hafif havada patlaması lazım boş mapte antrenman yap ve uzağa atmak için ileri doğru 2-3 adım hızlanıp sonrasında zıplayıp havadayken dediğim şekilde atman lazım biraz çalış yaparsın havada patlama sebebi hem adamın suratına patlayıp görüşünü kesiyor hem ikinci patlayan küçük bombalar sağa sola çok sıçramıyor.

Biliyorum sol veya sağ tuşla atılıyor fakat oyunda bazen bazıları öyle bir atıyor ki terörist gibi veya hiroşimayı bombalar gibi nasıl oluyor anlamıyorum. Hızlı ve uzağa "Raze bombası" nasıl atılır?

İleri doğru koş ve zıplayıp fırlat. Bind'da saldıranlar a lamba tarafından A site'ın en ucuna kadar atabilirsin.

Sage küre+ takımdaki bütün flaşlar+Sage duvar+bomba tebrikler artık bir bela sahibisiniz eğer bela atamazsanız aldığınız Killer'den gelen 2. ya da 3. bombayı kullanabiliriz.

Duvardan sektirip nereye gittiğini öğrenmek için özel oyunda deneme yap. Hangi haritanın neresinde nasıl atarsam nasıl gider diye deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı