Valorant Riot'tan VP karşılığında skin istemek

MusÇay

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi valirantın market sistemi çok kötü ve bende bundan şikayetçi olanlardan biriyim.
Uzun süredir mağazama rgx kelebek veya rgx katana bekliyorum fakat hâla mağazama gelmedi. Acaba Riot'a "size hesabımdaki VP'leri alma karşılığında bana... Kaplamasını verir misiniz?" der isem sizce verirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar doğru ne kadar yanlış bir fikrim olmamakla birlikte bilet attıktan sonra mağazasına daha değerli 1 2 skin gelen arkadaşlarım var ama istedikleri skin gelmemişti sanırım.
Şansınızı bilet atarak bir deneyin derim sonuçta oyunun bir algoritması var ve rioterlar bunu değiştiremez, başka kişilerin söylediği "bana göre uydurma olan" hesabınıza VP yüklemek olabilir. (söylediklerimin gerçeklik payının tam doğrulukta olmadığını belirtmek isterim bunlar sadece rastlantı ve önerme olduğunu unutmayınız).

Hayır. Markete kısa süreli gelmesi de alma isteği uyandırıyor insanlarda. Bundan asla vazgeçmezler.
Peki anladım

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bir fikrim olmamakla birlikte bilet attıktan sonra mağazasına daha değerli 1 2 skin gelen arkadaşlarım var ama istedikleri skin gelmemişti sanırım.
Şansınızı bilet atarak bir deneyin derim sonuçta oyunun bir algoritması var ve rioterlar bunu değiştiremez, başka kişilerin söylediği "bana göre uydurma olan" hesabınıza VP yüklemek olabilir. (söylediklerimin gerçeklik payının tam doğrulukta olmadığını belirtmek isterim bunlar sadece rastlantı ve önerme olduğunu unutmayınız).
Peki çok teşekkür ederim

Saçma sapan bir market sistemi var o oyunun. Halbuki istediğin skini anında alsan çok daha fazla skin alacaksın. Ama yok.
Bana göre de öyle fakat riot bu sistemi değiştirmemekte çok ısrarcı galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı