Valorant Rütbe Saçmalığı

vanloalpp

Centipat
Merhaba oyunda rank edinebilmek için 5 rekabetçi atmak gerekiyor. Ben 5 oyunu da kazandım ve 3'ünde MVP diğerlerinde 20 üstü kill aldım. Ona rağmen bronz 2 attı. Herkese böyle olsa neyse diyeceğim ama arkadaşım 5 oyundan 3 kazandı, 2 kaybetti, bronz 3 oldu ve 10-20 arası vuruyordu. Asist demeyin. Asistim hepsinde 5-10 arasıydı ve bu kadarla kalmayıp başka bir arkadaşım da 4 oyun kaybedip, 1 kazanıp Bronz 2 oldu. Sanırım bu oyunda yeteneğin önemi yok...

Merhaba oyunda rank edinebilmek için 5 rekabetçi atmak gerekiyor. Ben 5 oyunu da kazandım ve 3'ünde mvp diğerlerinde 20 üstü kill aldım. Ona rağmen bronz 2 attı. Herkese böyle olsa neyse diyeceğim ama arkadaşım 5 oyundan 3 kazandı, 2 kaybetti, bronz 3 oldu ve 10-20 arası vuruyordu. Asist demeyin. Asistim hepsinde 5-10 arasıydı ve bu kadarla kalmayıp başka bir arkadaşım da 4 oyun kaybedip, 1 kazanıp bronz 2 oldu. Sanırım bu oyunda yeteneğin önemi yok...

Vallahi ben eğlencesine oynuyorum. Rütbe falan takmıyom. Öyle yapın bence :D.

Normal oyunlarınız önemli. Ranked maçta kaybettiğiniz oyunlarda karşınıza silver geldi ve o maçı kaybettiniz diye oyun Bronz olarak başlatmak istemiştir. Doğal.

Gizli MMR diye bir şey var. Siz rekabetçi olmayan maçlarınızda ne kadar iyi performans sergilerseniz rütbenizde o kadar yüksek olur.

Lig atlama tek MVP olma ve öldürme sayısı ile ölçülmüyor. Önce bunu öğren. Yaptığın tüm oynanış yapısını ölçüyor makine.
Ben ne dedim asistim yerinde her skill düzgün kullanıyorum ve neredeyse bütün spike kurmaları ben yaptım ve emir kipiyle konuşmazsan sevinirim.
Gizli MMR diye bir şey var. Siz rekabetçi olmayan maçlarınızda ne kadar iyi performans sergilerseniz rütbenizde o kadar yüksek olur.
İlk 10 maç kazanmak gerekir rekabet girmek için bende o maçların 12 kere oynadım 10 kere kazanıp 2 kere kaybettim ve nedense 9 unda mvp olmuştum.
Valorant oynamak yerine bir spor dalına odaklansan daha mantıklı olur :)
Onlar için yaş geçti 🥲

Geri
Yukarı