Valorant rütbe atlama

baris0112

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, uzun yıllardır bilgisayar yok diye oyun oynamadım. Sonunda aldım ve Valorant oynamaya başladım. Bugün arkadaşlarımla attıgım maçlarda onlar hemen rank atlarken ben de hala bir şey yok. Vallahi sinir etmeye başladı. Attıgım ekran resmi bugüne ait. Hala rankım aynı ve bundan önce 15 maçta sadece 3 yenilgi almıştım, onda da değişmemişti. Bu rank sistemini bilen biri anlatabilir mi? Kaç maç kazanmamız gerekiyor vs. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    269,9 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, uzun yıllardır bilgisayar yok diye oyun oynamadım. Sonunda aldım ve Valorant oynamaya başladım. Bugün arkadaşlarımla attıgım maçlarda onlar hemen rank atlarken ben de hala bir şey yok. Vallahi sinir etmeye başladı. Attıgım ekran resmi bugüne ait. Hala rankım aynı ve bundan önce 15 maçta sadece 3 yenilgi almıştım, onda da değişmemişti. Bu rank sistemini bilen biri anlatabilir mi? Kaç maç kazanmamız gerekiyor vs. Şimdiden teşekkürler.
Gümüş rütbesinin yanındaki yeşil oklara göre atlıyorsun diye biliyorum.

Oyunda tek rütbe atlama yolu adam vurmak değildir. Spike kurma imha etme,bıçak atma skiller ile öldürme gibi yöntemler ile rütbe atlayabilirsiniz ben bir ara rekabette sonuncu olmama ve kill sayımın 9 olmasına rağmen bronz 2'den gümüş 1 yükseldim.

Bireysel skorlarınız düşük, maçı kazanmaktan sonra en önemli faktör bu. Bireysel aim çalışın. Ben şu anda bunu yapıyorum ve 2 günde demir 2'den gümüşe çıktım. Kafa vurmaya alışırsanız müthiş skorlar elde edersiniz. Tabi bunun yanında bomba kurma, çözme, ekonomi derecesi gibi faktörler de var.

Geri
Yukarı