Valorant Sage duvarı kırılma mantığı nedir?

369926

Hectopat
Makaleler
1
Yer
41.303921, -81.901693
Çok güzel agresif Sage duvarları atıyorum, ama bazen kırılıyorlar. Tam olarak ne olduğu zaman kırıldığını bulamadım. Kırılmaktan kastım duvarı atıyorum canı doluyor ve kırılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel agresif Sage duvarları atıyorum, ama bazen kırılıyorlar. Tam olarak ne olduğu zaman kırıldığını bulamadım. Kırılmaktan kastım duvarı atıyorum canı doluyor ve kırılıyor.

Duvarı attığınız yerden yukarı çıkarken farklı blok kısmına ziplarsaniz kırılıyor diye biliyorum.

Mesela bir çıkıntıya denk geldiyse kırılır, aynı şekilde üstünde biri varsa ve o kişide bir çıkıntıya takılırsa yine kırılır.

Eğer duvarı atar atmaz kırılıyorsa ve sen üzerindeysen büyük ihtimalle kafan bir yere çarpıyor durdu var o yüzden kırılıyor. Ama normalde duvar atıldığı zaman ilk başta çok az canı oluyor ve bir saniye geçtikten sonra duvar tam sağlığına kavuşuyor.

Merhaba,ben sizin bildiğinizi anladım.Sadece bilmeyenler vardır diye bilgis vermek istedim.

Geri
Yukarı