Valorant Sage oyuncusu aranıyor

Dostum, diyorum işte sana onlar 20 değiller. Küfür ettikleri gibi yalanda söylüyorlar sadece. 20 olduğunu söyleyenlerin %90'ı 17-18. sesleri kalın sadece :D

Sen sanırım chatten söven kişilerden bahsettiğimi sandın? Onlar direk Mic basıp ana bacı söven 20 yaşındaki insanlar.
Hocam maşallah o kadar şey yazmışsınız, bizim çıkarımız ne?

Çıkar derken hocam rank kasıcaz .

O kadar şey yazıyorsunuz, sanki turnuvaya gireceğiz ve sadece Rank mı kasıcağız? O zaman bunlara gerek yok ki, toplayın oyunda bir, iki kişiyi kasın.

O kadar şey yazıyorsunuz, sanki turnuvaya gireceğiz ve sadece rank mı kasıcağız? O zaman bunlara gerek yok ki, toplayın oyunda bir, iki kişiyi kasın.

Hocam keşke gelipte ya biz rank kasıcaz gelin deyince küfür etmeyen toxic olmayan aimi olan instalock atmayan inadına Sage almayıp kafasına göre seçmeyen 21 yaşında olmayan biri var mı? Diyip bulabilsek.

Çok abartıyorsunuz, çıkamamanızın sebebi toxicler değil, o sadece bir kısmı. Siz kötüsünüz ve aim geliştirmiyorsunuz.

Hocam keşke gelipte ya biz rank kasıcaz gelin deyince küfür etmeyen toxic olmayan aimi olan instalock atmayan inadına Sage almayıp kafasına göre seçmeyen 21 yaşında olmayan biri var mı? Diyip bulabilsek.
21 yaşındayım, sage mainim küfür etmiyorum :) Anlatmak istediğim buydu. Senin 20 zannetiğin o insanlar 20 değiller, maksimum 18ler.

Ayrıca söylemek isterim ki 13 yaşında ki biri 20 yaşında ki birine kıyasla 20 saat sövebilir.

Senin küfür etmemen başkalarının küfür etmediği anlamına gelmez
Yahu abicim, 21 yaşımıza gelmişiz. Profili tanıyoruz. Senelerim internet kafelerde geçti. 20 yaşına gelince genelde kendi kendine sövme başlıyor. Chatteki adamla kavga etmeyi başı götürmüyor insanların. Oyuna mı giriyorum, stres yapmaya mı giriyorum diye kendi kendine soruyor insan. 20+ yaşındakilerin %70inin böyle olduğunu da söyleyebilirim rahatça.

Yeni konular

Geri
Yukarı