Valorant sebepsiz yere perma ban aldım

NeoNima

Hectopat
Makaleler
1
Size harbi diyorum oyunu 3 hafta önce internet kafede açtım. Onda da arkadaşlarla vs atıp çıktım. 3 hafta sonra oyuna gireyim derken perma ban yemişim. Sebep yok. Ortada hiçbir şey yok. Sadece perma ban yemişim. Ticket açıyorum ne yaptığımı bile söylemiyorlar. Sadece kararımız kesindir bu konuda açacağınız ticketlar kapatılacaktır diyor. Hesapta rekabetçi maç yok, ayda bir derecesiz maç açıp çıkıyorum. Üzüldüğüm tek şey ise hesabın beta hesabı olması ve arkadaş hediyesi, Champions 2021 ve 2022 olması. Ne yapmam gerek?

Millet internet kafede hile açıyor. O bilgisayar da donanım banı yiyor. O bilgisayardan bansız hangi hesaba girip oynarsan oyna onlar da banlanıyor.

Kısaca geçmiş olsun.

Hesap paylaşımı yapmadıgına emin misin?

Evet sadece eski laptopumda açmıştım kaç FPS alıyor diye ama aynı internete bağlılardı.

Millet internet kafede hile açıyor. O bilgisayar da donanım banı yiyor. O bilgisayardan bansız hangi hesaba girip oynarsan oyna onlar da banlanıyor.

Kısaca geçmiş olsun.

Ama hani sebep yok bir şey yok bu sayede Riot'un destek ekibin ne kadar iyi olduğunu birinci elden öğrenmiş olduk.

Son zamanlarda çok fazla Valoda hile açmadım ama ban yedim muhabbeti görüyorum çok yerde. Malesef yapacak bir şey yok sanırım.

Geri
Yukarı