Valorant Sebepsizce HWID Yasağı Verdi

Kendin söyüyorsun cihazda CS hilesi vardı diye. Vanguard niye özenle Valorant hilesini araştırsın. .dll uzantılı (özellikle) tarayarak içerisinde aim, wall vb. şeyleri içeren-sebep olan kodlardan birini bulduğu an sana tekmeyi basıyor. Yaşadığın sıkıntının sebebini bize anlatman çok hoş olmuş doğrusu.
Cevabı kendi açıklamış aslında birde hakkımı helal etmiyorum diyor riota.

Ben okumadan yazmıştım önceki mesajımı, bilseydim ona göre, daha güzel cümleler kurardım. Başlık dışında konuları pek okumayınca böyle oluyor. İyi olmuş ban yemen.

Valorant'tan 4 ay önce ban yedim (7 bin TL'lik hesap perma yedi ve artı olarak 4 ay HWID ban yedim, PC'de 3. taraf olarak kırık dosyalar, CS hilesi vs. vardı, evet ama Valorant'la uzaktan yakından bağlantılı olan bir hile veya dosya yoktu ona rağmen açmadılar.). Mayıs 2 2022'de HWID banın açılma tarihi doldu, oyuna girdim giriş yaptığım tüm hesaplar ban yedi. Biraz bekleyip zaman tanımayı tercih ettim. Bugün banın açılışından sonraki 4. gün ve giriş yapmayı denedim. Tekrardan val 152 hatası aldım. Bu hatayı araştırdığınızda 4 aylık bir donanım banı olarak geçiyor, kısacası Valorant paramı bastığım, saatlerimi harcadığım hesabımı banlayıp maillerime bakmayıp, artı olarak 4 ay beklediğim cihaz banımı da açmayıp tekrar banladı. Gerçekten böyle bir destek ekibine sahip olan firma nasıl bu kademelere yükselip 20 küsur ofis açmış ben anlamıyorum. Oyuncularına 2017'den sonra destek vermeyi bıraktılar ve sadece kazanacakları parayı düşünmeye başladılar. Hiçbir şekilde maillerime cevap alamıyorum. Artı olarak ne bir iletişim numarası var ne de destek ekibinden biriyle canlı olarak konuşma imkanı. Yazık gerçekten sezon 2'de League of Legends oynamaya başladım. Nereden baksan en az bir 10 senem geçti benim bu firmada, ona rağmen benim ile ilgilenmeyi bırak, maillerime bile cevap vermiyorlar. Gerçekten yazık. Tüm param ve zamanımı, artı olarak tüm hakkımı sonuna kadar Riot Games Türkiye ekibine haram ediyorum. Gerçekten gülünç bir olay. Banımı açıp açtığım hesapları banlıyorsunuz, artı olarak tekrardan 4 ay cihaz banı yiyorum. Ben tekrardan ban yememek için ay başında bilgisayara format attım ya. :D
Valorant beni banlamasın diye sırf PC'ye bir şey indirmiyordum fakat beklediğim sonucu alamadım, elde ettiğim tek şey zaman ve para kaybı oldu. Tam bir hayal kırıklığı...

Hocam CS'de hile dosyaları barındırıp ban yemeniz gayet normal Riot Games'e hakkınızı helal etmeme gibi bir şey demeniz gülünç.

1-Ban yemediniz, büyük ihtimal daha banınız açılmadı.
2-O hesap tarihe karıştı, soğuk bir su için.
ban yedim, çünkü mayıs 2 de açılacağı belirtilmiş mailde + olarak 3 mayısta oyuna giriş yapabiliyordum fakat açtığım hesaplar ban yiyordu. ama bu gün denediğimde direkt van 152 hatası aldım. ve son olarak o hesabı zaten gözden çıkardım :D
bu arada bilgisayardaki tek 3. part dosya crackli oyunlarım ve lolskin idi zaten 3. part barındırdığımı biliyorum, hesabımı banlamalarını da aştım hwid banımı açmıyorlar :D
iyi olmuş derken ? valoda bir hile kullanmadım ligim gold idi zaten :D 3. part olarak lolskin barındırıyordum. ki main hesabın açılıp açılmamasında değilim problem hwid ban açılma tarihi geliyor açılıyor, yeni hesaplar açıyorum ban yiyorum ardından 4 ay donanım banı veriyorlar problem bu. tek kullandığım hile bu zamana kadar lolde skin hilesidir.
Bir de Riot'a hakkını helal etmiyormuş ulan asıl heriflerin sana etmemesi lazım :D
kim bana niye etmemesi lazım :D ben valo hilesi kullanmadım pc de lolskin vardı sadece problem hesabı açıp açmamaları değil, hwid ban tarihi geliyor açılıyor, giriş yaptığım hespları banlıyorlar, sonra donanım banı atıyorlar problem bu.
Cevabı kendi açıklamış aslında birde hakkımı helal etmiyorum diyor riota.
kardeş benim problemim main hesabın açılmasını da geçtim, hwid ban açılacak diye formatladım pc yi . açıldı ban hesap açıp sürekli ban yiyorum en sonunda cihaz banı yedim tekrardan .D problem main de değil .

ban yedim, çünkü mayıs 2 de açılacağı belirtilmiş mailde + olarak 3 mayısta oyuna giriş yapabiliyordum fakat açtığım hesaplar ban yiyordu. ama bu gün denediğimde direkt van 152 hatası aldım. ve son olarak o hesabı zaten gözden çıkardım :D
bu arada bilgisayardaki tek 3. part dosya crackli oyunlarım ve lolskin idi zaten 3. part barındırdığımı biliyorum, hesabımı banlamalarını da aştım hwid banımı açmıyorlar :D

iyi olmuş derken ? valoda bir hile kullanmadım ligim gold idi zaten :D 3. part olarak lolskin barındırıyordum. ki main hesabın açılıp açılmamasında değilim problem hwid ban açılma tarihi geliyor açılıyor, yeni hesaplar açıyorum ban yiyorum ardından 4 ay donanım banı veriyorlar problem bu. tek kullandığım hile bu zamana kadar lolde skin hilesidir.

kim bana niye etmemesi lazım :D ben valo hilesi kullanmadım pc de lolskin vardı sadece problem hesabı açıp açmamaları değil, hwid ban tarihi geliyor açılıyor, giriş yaptığım hespları banlıyorlar, sonra donanım banı atıyorlar problem bu.

kardeş benim problemim main hesabın açılmasını da geçtim, hwid ban açılacak diye formatladım pc yi . açıldı ban hesap açıp sürekli ban yiyorum en sonunda cihaz banı yedim tekrardan .D problem main de değil .
Cs hilesi bulundurursan yersin bu kadar basit.

Ya Allah aşkına boş kosmayın bedava CS hilesiz oynanıyor mu ya? :D oyun giriyoruz 5-5 9 hile var zaten.

CS hilesi bulundurursan yersin bu kadar basit.

Problem main hesabımın açılıp açılmaması değil HWID ban belirtildiği tarihte açılıyor, oyuna giriş yapıyorum girdiğim tüm hesaplar ban yiyor + olarak 2 gün sonra tekrar HWID ban yiyorum daha oyunda 1 el dahi atamadan :D

Son düzenleyen: Moderatör:
CS hilesinden dolayı Vanguard banlamaz. Lolskin kullandığınızı söylemişsiniz o sebep olmuştur.

Ya Allah aşkına boş kosmayın bedava CS hilesiz oynanıyor mu ya? :D oyun giriyoruz 5-5 9 hile var zaten.

Problem main hesabımın açılıp açılmaması değil HWID ban belirtildiği tarihte açılıyor, oyuna giriş yapıyorum girdiğim tüm hesaplar ban yiyor + olarak 2 gün sonra tekrar HWID ban yiyorum daha oyunda 1 el dahi atamadan :D
Empati kuracağımız bir şey yok ortada. Kendinde diyorsun spoofer kullanır geçerdim diye, Vanguard bu tarz şeyleri ayırt edemez ve etmemeli de zaten. Şüpheli dosya görürse banlar, ve banlamalı. Bence hwid de kalıcı olmalıydı en başından hiç açılacak dememelilermiş. Madem 9 hile var oynama o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı