Valorant sürekli hesap ban yiyor

EmreHappy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bir laptopum vardı onda hile açıp ban yedim sonrasında ise yeni kasa aldım oyuna girdim oynarken birden ban yedim ancak HWID veya van 152 hatasıyla karşılaşmadım oyuna girebiliyorum ancak sonradan oyundan bağlantı hatası diye uzaklastırıyor ve hesap ban yiyor. Acaba internetim mi ban yedi nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle bu banlar anakarta atılır çünkü değiştiğinde en fazla masraf oluşturan parça olur genelde.

Bu yüzden her şey olabilir dedim. IP ban yemiş olabilir.
Kasa yeni olduğu için hiç bir parçasında ban yok oyuna rahatlıkla giriyorum ve van 152 almıyorum modeme mi ban atmış oluyorlar çözümü bilen yok mu?

Kardeşim kusura bakma da hem hile açmışsın hem de gelip burada artistlik taslıyorsun. Herkes gelip sana sitem etmedi farkındaysak aklımıza gelen çözümleri de yazdık buraya. Ukalalık yapma.

Kardeşim kusura bakma da hem hile açmışsın hem de gelip burada artistlik taslıyorsun. Herkes gelip sana sitem etmedi farkındaysak aklımıza gelen çözümleri de yazdık buraya. Ukalalık yapma.
Ben eski sistem de olduğunu söyledim ve pişman olmasam yeni sistem toplamazdım. konuma alakasız yorum yapmamanı rica ediyorum. Söylediğin çözüm işe yarasaydı tesekkür eder konuyu çözüldü işaretlerdim. Konuyla ilgili yorum lütfen, kimse senin ve senin gibi yerici şahsi fikirlerinizi merak etmiyor. Yapıcı yorumlar her zaman saygı görür Tesekkürler. :)

Merhaba arkadaşlar, benim bir laptopum vardı onda hile açıp ban yedim sonrasında ise yeni kasa aldım oyuna girdim oynarken birden ban yedim ancak HWID veya van 152 hatasıyla karşılaşmadım oyuna girebiliyorum ancak sonradan oyundan bağlantı hatası diye uzaklastırıyor ve hesap ban yiyor. Acaba internetim mi ban yedi nasıl halledebilirim?
çözebildinmi

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı