Çözüldü Valorant System error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

junglerules

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
gtx 960 4Gb
Anakart
esonic h61
İşlemci
i7 3770
Ever arkadaşlar, fotoğrafta gözüktüğü gibi hata veriyor. Bir türlü düzeltemedim, ekran kartı sürücüsü güncel Windows 22H2 güncellemesini yaptım. Oyunu silip indirdim, MSConfig'ten ayarları yaptım. Oyuna sadece bir kere girdi çıktıktan sonra tekrar aynı hatayı verdi, bir türlü düzelmiyor.

Ever arkadaşlar, fotoğrafta gözüktüğü gibi hata veriyor. Bir türlü düzeltemedim, ekran kartı sürücüsü güncel Windows 22H2 güncellemesini yaptım. Oyunu silip indirdim, MSConfig'ten ayarları yaptım. Oyuna sadece bir kere girdi çıktıktan sonra tekrar aynı hatayı verdi, bir türlü düzelmiyor.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Eğer bu sıkıntıyı yaşayan varsa MSI Afterburner kapatsın.
Kesin çözüm.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Eğer bu sıkıntıyı yaşayan varsa MSI Afterburner kapatsın.
Kesin çözüm.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2022.11.17 - 01.12.23.95.png
    Desktop Screenshot 2022.11.17 - 01.12.23.95.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı