Valorant SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası

Hstriker

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant oyununu açarken "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" diye mavi ekran hatası verdi. İnternette bulabildiğim tüm çözümleri denedim fakat bir sonuca ulaşamadım. Minidump dosyasının linkini ekledim fakat ilk kez yapıyorum. Yanlış veya eksik bir şey yaptıysam hemen düzeltebilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sistem özellikleri.

8 GB DDR2 RAM.
Q9400 işlemci.
R7 240 2 GB ekran kartı.
D2811-A1 anakart.

RIOT GAMES'in düzeltemediği 4 çekirdekli işlemcilerde olan bir sorun. RIOT Vanguard'dan dolayı mavi ekran sorunu alıyorsunuz. Yola çıkmam gerekiyor detaylı inceleyemedim, bakan olmazsa yarın akşama kadar ayrıntılı analizi yapar dönüş yaparım. @Enes3078

Son düzenleme:
Vanguard sebep olmuş. Vanguard'ı sistemden silin.
Ek olarak diskleri de kontrol etmekte fayda var. HD Tune ile scan disk yapın. Eğer temiz çıkarsa Vanguard kaynaklıdır.
O da şansa bağlı çünkü ring0 üzerinde çalışıyor. Direkt olarak sisteme müdahale ediyor.

Vanguard sebep olmuş. Vanguard'ı sistemden silin.
Ek olarak diskleri de kontrol etmekte fayda var. HD Tune ile scan disk yapın. Eğer temiz çıkarsa Vanguard kaynaklıdır.
O da şansa bağlı çünkü ring0 üzerinde çalışıyor. Direkt olarak sisteme müdahale ediyor.
Vanguard'ı sildim bir kaç kez, oyunu sildim yükledim, sistem geri yükleme yaptım, kurtarma seçeneklerinden bilgisayarı sıfırlama yaptım fakat bir türlü çözüm bulamadım maalesef. Riot Games'e ticket açtım bana verilen yanıtta sistemimi yeni bir sisteme güncellersem sorun kalmayacağını yazmışlardı dalga geçer gibi. Gerçekten kötü bir durumdayım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Vanguard'ı sildim birkaç kez, oyunu sildim yükledim, sistem geri yükleme yaptım, kurtarma seçeneklerinden bilgisayarı sıfırlama yaptım fakat bir türlü çözüm bulamadım maalesef. Riot Games'e ticket açtım bana verilen yanıtta sistemimi güncellersem sorun kalmayacağını yazmışlardı dalga geçer gibi. Gerçekten kötü bir durumdayım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Hocam elimden gelebilecek bir şey yok maalesef. Ring0'da çalışan bir hizmet. Başka bir hata da göremiyorum. Belki @Enes3078 benim görmediğim şeyleri görmüş olabilir.

Yukarıda belirttiğim gibi RIOT'un quad işlemcilerde çözemediği bir sorun. O yüzden yapabilecek pek bir şey yok maalesef.
Anlıyorum çok teşekkürler.

Bir eksik yok gibi. Vanguard'ı kaldırıp kurmayı deneyin denildiği gibi sonrasına bakarız. :)
Bir kaç kez kaldırıp kurmayı denedim maalesef. Şuan tüm sürücüleri temizle seçeneği ile sistem sıfırlama yapıyorum belki olur diye bir umut.

Geri
Yukarı