Valorant takım arkadaşı

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Şu an bronz 2'yim. En azından beni gümüş olmamı sağlayacak bir takım arkadaşı arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavrın ve yaklaşımın.
Tavrım ve yaklaşımım da ne varmış? Gayet mantıklı bir yaklaşım. Son 20 maçının ekran görüntüsü atacak, böylece bronzdan silver'a yada daha yukarıya çıkardığımda tutunup tutunamayacağını göreceğim. Eğer maç geçmişi kötüyse, bu tutunamayacak demektir, niye çıkartayım ki?

Tavrım ve yaklaşımım da ne varmış? Gayet mantıklı bir yaklaşım. Son 20 maçının ekran görüntüsü atacak, böylece bronzdan Silver'a ya da daha yukarıya çıkardığımda tutunup tutunamayacağını göreceğim. Eğer maç geçmişi kötüyse, bu tutunamayacak demektir, niye çıkartayım ki?

Takım arkadaşı arıyor boostlıyacak biri değil?

Takım arkadaşı arıyor boostlıyacak biri değil?
En azından beni gümüş olmamı sağlayacak bir takım arkadaşı arıyorum.
Gümüş olmamı sağlayacak* takım arkadaşı. Takımında olursam bir günde gold bile yaparım :). S1 hesabı tek günde G3'e çıkarabiliyorum. Demem o ki; Silver'a çıkmak istiyorsa, o kolay, fakat silvera çıkarttıktan sonra ne yapabileceği önemli. Leş MMR'la silvera çıkıp, MMR'ı düzeldikten sonra yine düşecekse anlamı yok.

Gümüş olmamı sağlayacak* takım arkadaşı. Takımında olursam bir günde Gold bile yaparım :). S1 hesabı tek günde G3'e çıkarabiliyorum. Demem o ki; Silver'a çıkmak istiyorsa, o kolay, fakat silvera çıkarttıktan sonra ne yapabileceği önemli. Leş Mmr'la silvera çıkıp, Mmr'ı düzeldikten sonra yine düşecekse anlamı yok.

Kısaca kötü oynamayan birisini arıyor.

Geri
Yukarı