Valorant takım arkadaşı

Son 20 maçını at, ona göre yardım edip etmeyeceğime karar veririm.

@revivality komik olan?

Şu an atamam ama hep 2,3 kazan 2,3 kaybet şeklinde.

İstersen beraber girebiliriz bir arkadaşım daha var 3 kişi kasarız yaşlar 15 ama şöyle yeni PC aldım kargoda 3 4 güne gelir o zaman başlarız kasmaya.

Discord Mehmet akif t#0001

Gümüş olmamı sağlayacak* takım arkadaşı. Takımında olursam bir günde Gold bile yaparım :). S1 hesabı tek günde G3'e çıkarabiliyorum. Demem o ki; Silver'a çıkmak istiyorsa, o kolay, fakat silvera çıkarttıktan sonra ne yapabileceği önemli. Leş Mmr'la silvera çıkıp, Mmr'ı düzeldikten sonra yine düşecekse anlamı yok.

Kaybetmemin sebebi instalockear, AFK'lar ve troller oluyor. Genelde takımda iyiler arasında oluyorum.

Bende bronzum çıkamadım bronzdan ekleyin oynayalım seidehmedov#TR1

Discord atsanız?

Hocam bu akşam 8-9 gibi müsait olursan işten döndüğüm zaman beraber oynayabiliriz. Sohbet muhabbet sararsa devam ederiz.

Bir iletişim adresi bırakabilir misiniz?

Üstte Discord yazdım. Ayrıca sabah 9 10 gibi oynuyorum ben ya.

Abi beni DC'den ekleyin oynayalım eskiden golddum ama sonra saldım Valorant'yu düştüm gelirseniz çıkarız aok#3458 @Mehmet Akif T sende ekleyebilirsin.

Ekliyorum hemen.

Yaanii. İyiler arasında oluyorum biraz yetersiz bir cümle. Hani çok vurup mu iyiler arasında oluyorsun, yoksa bol bol objektif yaparak mı? O yüzden maç geçmişin önemli.
Minimum 15-20 arası vuruyorum genelde.İnfoyu eksik bırakmıyorum.Önerilerde veriyorum bazen takıma böyle yapsak daha iyi olur gibisinden.

Geri
Yukarı