Valorant takımı sabote eden iki oyuncu

Hocam Valorant Türkiye için alarmbot sistemi gelmişti ticket atmak yerine alarmbot sistemine atsanız daha mantıklı olur gibi linke tıklayarak nasıl alarmbot'a atacağını görebilirsin.
Alarmbot

Dereceli girmek isteyen adam ne yapar be akıllım ? Derecesiz oynar seviye atlar. Sizin gibilerin max zekası bu zaten.
Ah be oynamadığımdan bilemedim, ne yazık. Keşke siz de güzel oyunlarda vakit geçirip böyle konular açma gereği duymasanız.
Adam derecelide seviye atlayamazsa nasıl dereceli girsin. Sırf yorum yapmak için boş boş konuşmuşsun.
Aynı mesajı atmışsın, yorum atmak için atan sensin burada. Bu arada rütben gözükmüyor, bana sırf laf atmak demiş olabilir misin?/ISPOILER]

Hocam Valorant Türkiye için alarmbot sistemi gelmişti ticket atmak yerine alarmbot sistemine atsanız daha mantıklı olur gibi linke tıklayarak nasıl Alarmbot'a atacağını görebilirsin.
Alarmbot

Hocam alarmbot sadece dini hakaret ve önemli değerlere hakaret vs açılan ticketlar için Türkiye'ye özel geliştirilen bir sistem oraya atsa bu video orada işleme alınmaz.

Ah be oynamadığımdan bilemedim, ne yazık. Keşke siz de güzel oyunlarda vakit geçirip böyle konular açma gereği duymasanız.

Aynı mesajı atmışsın, yorum atmak için atan sensin burada. Bu arada rütben gözükmüyor, bana sırf laf atmak demiş olabilir misin?/ISPOILER]
Hocam oynasanız da rütbesiz de olsa hoş bir hareket değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı