Valorant tam ekran sorunu

İşletim sistemi
Windows 8.1

Feorina

Hectopat
İyi akşamlar. Valorant'ta oyunu tam ekrana alamıyorum. Aldığım zaman ekran görseldeki gibi oluyor menü tuşlarına fareyi getirdiğim zaman ses geliyor fakat görüntü donuk kalıyor.

Dosya Ekleri

• s.png
    s.png
    167,6 KB · Görüntüleme: 227
Bana da yamadan sonra oldu. Pencerelide oyunum 40 FPS oyun oynayamıyorum. Çözen olduysa yardım edebilir mi?

Dostum bana bilette şöyle yazdılar:
Selamlarr,

Aslında bu sorun Intel(r) HD Graphics 3000 kullanan oyuncularda gözlemlenmekte. Konu üzerinde geliştirme ekibi çalışıyor eğer Valorant ile çakışan bir sorun varsa kısa sürede üstesinden gelinecektir. Fakat sorun ekran kartı kaynaklıysa bunun çözümü bir tık sürebilir. :/ bu süreçte sabırlı olmak gerekiyor şimdilik basit adımları deneyebiliriz tabii.

Eğer senin de bu ekran kartın varsa beklemekten başka çaren yok gibi gözüküyor.

Dostum bana bilette şöyle yazdılar:
Selamlarr,

Aslında bu sorun Intel(r) HD Graphics 3000 kullanan oyuncularda gözlemlenmekte. Konu üzerinde geliştirme ekibi çalışıyor eğer Valorant ile çakışan bir sorun varsa kısa sürede üstesinden gelinecektir. Fakat sorun ekran kartı kaynaklıysa bunun çözümü bir tık sürebilir. :/ bu süreçte sabırlı olmak gerekiyor şimdilik basit adımları deneyebiliriz tabii.

Eğer senin de bu ekran kartın varsa beklemekten başka çaren yok gibi gözüküyor.

Evet bende Intel(r) HD Graphics 3000 kulanıyorum demek ondan kaynaklanıyormuş acaba ne zaman düzelir?

Merhaba arkadaşlar birebir aynı sorunu yaşıyorum Tam ekrana alınca ekran donuyor f11 veya alt+enter ile pencereliye daha sonra pencereli tam ekrana alıp 20-30 fps ile oynamaya çalışıyorum artık pes ettim oynanmıyor böyle.

Her şeyi denedim düzelmedi. Ticket attım yine çare bulamadılar. Durumun tamamen intel hd graphics 3000 ile ilgili olduğundan eminim ama kanıtlayamam. Bir oyun zevkimiz vardı zehir oldu. Lütfen çözüm bulursanız benimle de paylaşın...

Merhaba arkadaşlar birebir aynı sorunu yaşıyorum Tam ekrana alınca ekran donuyor f11 veya alt+enter ile pencereliye daha sonra pencereli tam ekrana alıp 20-30 fps ile oynamaya çalışıyorum artık pes ettim oynanmıyor böyle.

Her şeyi denedim düzelmedi. Ticket attım yine çare bulamadılar. Durumun tamamen intel hd graphics 3000 ile ilgili olduğundan eminim ama kanıtlayamam. Bir oyun zevkimiz vardı zehir oldu. Lütfen çözüm bulursanız benimle de paylaşın...
Çözümü yok bekleyeceğiz.

yeni yama ile de sorun çözülmedi. Valorant devri yeni bir bilgisayar alana kadar kapandı sanırım.

Bu durum tamamen Intel hd graphics 3000 ile ilgili bence çünkü sitesinde en az 4000 olmalı diyor.

Geri
Yukarı