Valorant tam ekran sorunu

İşletim sistemi
Windows 8.1

Feorina

Hectopat
İyi akşamlar. Valorant'ta oyunu tam ekrana alamıyorum. Aldığım zaman ekran görseldeki gibi oluyor menü tuşlarına fareyi getirdiğim zaman ses geliyor fakat görüntü donuk kalıyor.

Dosya Ekleri

• s.png
    s.png
    167,6 KB · Görüntüleme: 222
Arkadaşlar aynı sorun yamadan sonra bana da oldu. Allah için biri yardımcı olsun. Ben de laptop kullanıcısıyım. İnternetteki ve Riot'un çözümleri çare olmadı. Bekliyorum, her seyi deniyorum. Yok mu bir babayiğit?

Arkadaşlar aynı sorun yamadan sonra bana da oldu. Allah için biri yardımcı olsun. Ben de laptop kullanıcısıyım. İnternetteki ve Riot'un çözümleri çare olmadı. Bekliyorum, her seyi deniyorum. Yok mu bir babayiğit?
valla bir çare yok buna ticket attım dönmelerini bekleyecem 2 haftadır oyun oynayamıyorum çıldırıcam

valla bir çare yok buna ticket attım dönmelerini bekleyecem 2 haftadır oyun oynayamıyorum çıldırıcam
Hocam ben bilet attım benden dosya istediler onuda attım sonra ekran kartını yeniden kur dediler sorun yine aynı dedim bu sefer ne dicekler bakalım son güncelleme öncesi hiç böyle bişi yaşamadan oynayabiliyodum ben anlamadım bir anda ne oldu sende burda çözüm bulursan paylaş bende paylaşıcam inşallah bir çözüm buluruz

Hocam ben bilet attım benden dosya istediler onu da attım sonra ekran kartını yeniden kur dediler sorun yine aynı dedim bu sefer ne diyecekler bakalım son güncelleme öncesi hiç böyle bir şey yaşamadan oynayabiliyordum ben anlamadım bir anda ne oldu sende burada çözüm bulursan paylaş bende paylaşacağım inşallah bir çözüm buluruz.

Kanka döndüler mi?

Döndüler ;

Dostum senin için biraz araştırdım ve eski nesil iki ekran kartına birlikte sahip olan arkadaşlarımızda oyunu tam ekran olarak çalıştıramamasının veya çalıştırdıklarında performans düşüşü yaşamalarının, geliştirme ekibinin de haberinin olduğu bir hata olduğunu öğrendim. Bu durumun ne kadar can sıkıcı olabileceğini tahmin edebiliyorum ve sana yarattığı sıkıntı için üzgün olduğumu bilmeni isterim. Ancak sen de şunu bil ki bu konu üzerinde çalışan kocaman bir ekip var. Bu konuda için rahat olsun. En kısa sürede bunun üstesinden geleceklerinden emin olabilirsin. ^^, Bunun için güncellemeleri takip et lütfen.

Çözüm olarak sende olurmu bilmiyorum ama bunu yazdı ;

Bunun ötesinde dahili ekran kartını devre dışı bırakan bir kaç arkadaşımızdan, sorunun kendilerinde geçtiği yönünde bilgi aldık. Belki senin de işine yarar diye seninle de bunu paylaşmak istedim. "Bunu nasıl yapacağım?" diye düşünüyorsan, Display Driver Uninstaller ile yapabilirsin -anlatan yararlı bir videoya da buradan erişebilirsin.

sende dene istersen bi

buradan dediği link de burda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Döndüler;

Dostum senin için biraz araştırdım ve eski nesil iki ekran kartına birlikte sahip olan arkadaşlarımızda oyunu tam ekran olarak çalıştıramamasının veya çalıştırdıklarında performans düşüşü yaşamalarının, geliştirme ekibinin de haberinin olduğu bir hata olduğunu öğrendim. Bu durumun ne kadar can sıkıcı olabileceğini tahmin edebiliyorum ve sana yarattığı sıkıntı için üzgün olduğumu bilmeni isterim. Ancak sen de şunu bil ki bu konu üzerinde çalışan kocaman bir ekip var. Bu konuda için rahat olsun. En kısa sürede bunun üstesinden geleceklerinden emin olabilirsin. ^^, bunun için güncellemeleri takip et lütfen.

Çözüm olarak sende olur mu bilmiyorum ama bunu yazdı;

Bunun ötesinde dahili ekran kartını devre dışı bırakan birkaç arkadaşımızdan, sorunun kendilerinde geçtiği yönünde bilgi aldık. Belki senin de işine yarar diye seninle de bunu paylaşmak istedim. "bunu nasıl yapacağım?" diye düşünüyorsan, display driver uninstaller ile yapabilirsin -anlatan yararlı bir videoya da buradan erişebilirsin.

Sende dene istersen bir.

Buradan dediği link de burada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen denedin mi yapmayı.

Aynı şekilde ben de kaldırmayı denedim ama PC izin vermiyor, deneyemiyorum. NVIDIA GT540M kullanmak istiyorum. Sadece bunu bilen, yapabilen var mı? Ya da böyle bir ihtimalimiz? Çünkü oyun bana bazı kullanıcıların kendi grafik kartını kaldırdıgında bu sorunun düzeldiğini söyledi ama ben beceremedim.

Geri
Yukarı