Valorant tam ekranda donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Sarac_66

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta tam ekran yaptığımda ekran donuyor ses geliyor ama oyun Full donuk oluyor, pencereliye geçince düzeliyor ama öylede az FPS alıyorum. YouTube'dan tüm videoları izledim ama bir sonuç alamadım. Windows 8.1 geç diyorlar, yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta tam ekran yaptığımda ekran donuyor ses geliyor ama oyun Full donuk oluyor, pencereliye geçince düzeliyor ama öylede az FPS alıyorum. YouTube'dan tüm videoları izledim ama bir sonuç alamadım. Windows 8.1 geç diyorlar, yapmalı mıyım?

Windows 10'dan Windows 8.1'e geçmek saçma.
Sisteminizi yazar mısınız?

Ekrandaki sekme ne kadar büyük olursa FPS ona göre düşüyor.

Çözülen bir konudan buldum. Şunu bir dene.
Dostum, sorunun çözümünü buldum. İlk olarak aygıt yöneticisini açıyorsun, görüntü bağdaştırıcılarına tıklıyorsun, NVIDIA ekran kartına sağ tıklıyorsun, devre dışı bırak diyorsun, gelen uyarıya evet diyorsun, bilgisayarı kapatıp açıyorsun (yeniden başlat değil), oyuna giriyorsun, alt + enterla pencereliye alıyorsun, ayarlar görüntü diyorsun, tam ekranı seçiyorsun, sorun düzeliyor %60.

Dostum, sorunun çözümünü buldum. İlk olarak aygıt yöneticisini açıyorsun, görüntü bağdaştırıcılarına tıklıyorsun, NVIDIA ekran kartına sağ tıklıyorsun, devre dışı bırak diyorsun, gelen uyarıya evet diyorsun, bilgisayarı kapatıp açıyorsun (yeniden başlat değil), oyuna giriyorsun, alt + enterla pencereliye alıyorsun, ayarlar görüntü diyorsun, tam ekranı seçiyorsun, sorun düzeliyor %60.
deneyeyim bir
dene
bide devre bırakıyom da sorun oluşturmaz dimi
Bu seferde

Valorant DX11 Feature Level 10.0 is Required to Run the Engine​

hatası veriyor

Son düzenleme:
deneyeyim bir

Bu seferde

Valorant DX11 Feature Level 10.0 is Required to Run the Engine​

hatası veriyor

1647080390315.png
Dirext 11 de kladırıyor ama aynı sorun veriyo

Geri