Valorant Team olmak isteyen var mı?

Ben Gold 3 den Bronz 3 e düştüm. TR serveri aşırı toxic. Takımınız yoksa eğer tr girmek zorundasınız. Çünkü TR dışı serverlarda sizin takıma hep çok kötü oynayan adamlar geliyor :(

Hocam inanın bana iyi oynamıyorsunuz. Bu her insanın ifadesi zaten. Yeni başladım ama iyi oynuyorum. Kendinizi en azından bronza kadar yükseltin yoksa takım olmak isteyen birini bulabileceğinizi sanmıyorum.
Ben o iyi oynuyorum lafının gerçeğini cs de öğrendim ve cs de anladımki iyi oynamıyomuşum ama gerçekten Hard oynarsam iyi oynuyorum.
Dün Demir 3 düştüm toksikler yüzünden. :D Ayrıca iyi oynadığınızı zannetmiyorum ama göreceğiz.
Yaş kaç? Discord varmı? birde adını ve oyundaki kodunu ver ekliyim seni.

Valorant: enoproz#bilmiyorum (İsmi ben koymadım dalga geçmeyin)

Gümüş 1'dim, farklı hesaba geçtim. (Skinden dolayı) Bugün saat 12'de düzenleyeceğim. Önce 1v1 atarız sonra duruma göre gireriz. Demir 3 70KP'deyim. Cuma-Cumartesi-Pazar giriyorum. Ancak haftaya sınavım olduğu için, haftaya saat 8-9 gibi gireceğim.

Valorant: Enoproz#bilmiyorum (ismi ben koymadım dalga geçmeyin)

Gümüş 1'dim, farklı hesaba geçtim. (skinden dolayı) bugün saat 12'de düzenleyeceğim. Önce 1V1 atarız sonra duruma göre gireriz. Demir 3 70kp'deyim. Cuma-cumartesi-pazar giriyorum. Ancak haftaya sınavım olduğu için, haftaya saat 8-9 gibi gireceğim.

Hocam siz gelin isterseniz. İyi kill aldığınızı duymuştum.

Geri
Yukarı