Valorant TR serveri çocuklardan neden nefret ediyor?

Gene Takovic

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, ilk başta belirteyim 15 yaşındayım. Normal hayatımda da olduğu gibi oyunlarda da utangacımdır ve sesli konuşma olan oyunlarda konuşmayı pek sevmem. Sesliden konuştuğum zaman takımımda olan 20 yaşındaki abiler hemen "Velet, sen daha küçücük çocuksun oyun oynayamazsın, kardeşim altf4 atsana oyunu kaybedeceğiz, ıyy bebeye bak ya daha yeni doğmuş" gibi cümleler kullanıyorlar, fakat oyunda kendilerini genelde taşıyorum ağızları açık kalıyor. Neden 20+ yaş üstü çoğu kişiler kendilerini üstün görüp çocuk yaştaki insanlar ile dalga geçiyor? Bu kitle sadece Valorant'ta değil Riot'un tüm oyunlarında ve çoğu Online oyunda var. (Hepsi değil o toxic kişiler kadar bi' o kadar da saygılı kişiler gördüm, onlara saygım sonsuz. <3)

Merhabalar, ilk başta belirteyim 15 yaşındayım. Normal hayatımda da olduğu gibi oyunlarda da utangacımdır ve sesli konuşma olan oyunlarda konuşmayı pek sevmem. Sesliden konuştuğum zaman takımımda olan 20 yaşındaki abiler hemen "Velet, sen daha küçücük çocuksun oyun oynayamazsın, kardeşim altf4 atsana oyunu kaybedeceğiz, ıyy bebeye bak ya daha yeni doğmuş" gibi cümleler kullanıyorlar, fakat oyunda kendilerini genelde taşıyorum ağızları açık kalıyor. Neden 20+ yaş üstü çoğu kişiler kendilerini üstün görüp çocuk yaştaki insanlar ile dalga geçiyor? Bu kitle sadece Valorant'ta değil Riot'un tüm oyunlarında ve çoğu Online oyunda var. (Hepsi değil o toxic kişiler kadar bi' o kadar da saygılı kişiler gördüm, onlara saygım sonsuz. <3)
Çünkü senin yaş kitlende özellikle bana CS:GO da çok denk geliyor. Salak salak sesler çıkarıp oyunu bozuyorlar, aileye küfür ediyorlar. Kurunun yanında yaşda yanıyor o yüzdenden. Sonuç olarak her yaşdan toxic oyuncu var ama genellikle ben hep seslerinden anlayacağım üzere 10-15 yaş arasında bu tür salaklara rastlıyorum. Yaşı büyük olanların bunu demeleride ayrı saçma ama genellikle TR serverlerini kullanma.

Bende 15 yaşındayım. Hep 4 pre gireriz. Aramızda maksimum 2 yaş farkı oluyor genelde. Aynı sınıfa gidiyoruz zaten. Eğlenceli oluyor arkadaşlarla birlikte girince. Ben çok küfür edemediğimden o toksik insanlara arkadaşlarım üstleniyor bu görevi:D.

Türkiye'de genel olarak herkes birbirini aşağılamakla meşgul. Halkın çok büyük bir kısmı genel olarak hayatta başarısız olduğu için başkalarında dalga geçilebilecek en ufak şeyi bulup hemen aşağılamaya başlıyorlar.

Nobel'de alsan boynun eğil kalmış ha ha ha diye gülüyorlar.

Bu yıllardır olan bir şey. Benim yaşım 19 ve 10 yaşımdan bu yana insanlar beni yaşımdan dolayı aşağılamasın diye şu an olduğum yaşlara gelmeyi bekliyordum. Fakat değişen pek bir şey olmadı. Benden büyük birisi olduğunda yine aşağılanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı