CS:GO kitlesi neden Valorant'tan nefret ediyor?

Ekstra zeka önemli gerçekten yoksa 90 IQ altı insanlar nasıl oynar bu oyunu sadece dahilere özel yapılmalı...
Yok mu şu 10 yaşında ciddi yorum yazanlar.

Bırak isteyen istediğini oynasın. Oynayana laf atma hakkın yok, bana da nedense CS'de 10 yaş altı Rus, toxic bebekler daha çok geliyor.

Ekstra zeka derkende, zeki olmandan bahsetmiyorum. İşte sende bu ekstra zeka yokmuş bu yorumu yaptığına göre. Ekstra zeka derken, neyi nerede nasıl kullanacağından bahsediyorum, bilmen lazım. O skillerle oyun da panik yaptın mı, el gider.

Son düzenleyen: Moderatör:
Silver olduğun için olabilir.

Prime zorunluluğu gelmeden önce DMG idim, emin ol onda da geliyordu. Şimdi toxic çocuklar yüzünden topluluk oynuyorum. İlle de kabul etmemeye çalışın siz, gerçekleri duyunca böyle inkar edersiniz / bahane ararsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen Valorant'ın mekanikleri berbat.
Herifin kafasına vuruyor aynı "cj" gibi ölüyor.
CS de vuruyon Herif'e "ne güzel oturttum" kelimesi geçiyor içinde, çünkü onetab yiyince yamuluyor adam.
Bir de Valorant'ta sekme olayı veya taktiklerde bana saçma geliyor.
Ama ben 2 oyunuda oynamıyom (Valorant'ı zaten bir el atıp bıraktım, CS'yide rozet kazanıp bıraktım)

Hocam ben 5 yıldır CS oynuyorum. Geçen gün tüm ekip Valorant indirdik girdik tüm sunucularda tüm pingleri denedik. Oyunun kitlesinde velet dolu hep 5-7 yaş arası çocuklar var oyunda. İlk olarak İstanbul sunucusunda 128 tick(göya) 15 pingle oynadım sanki mermiler gitmiyor bir araba düşünün gaza basıyorsunuz ama el freni çekili. Karakter acayip yavaş yürüyor. Bunny mekanikleri yok denecek kadar kısıtlı CS'de ki gibi hızlı bir oyun dönmüyor karakter çok hantal. Sunucularda 128 tick falan değil sadece 128 tick yazmışlar oraya o kadar. FACEIT ve ESEA'daki 128 Tickle Valorant'taki 128 tickle alakası yok. Anti cheat kısmına gelirsek Valorant'ın anti cheati güçlü ama onda da hile var ve ban yemiyorlar çünkü Overwatch sistemi yok. Anti cheat hileyi tespit etmezse adam istediği kadar hile açsın ban yemiyor. Optimizasyon adeta Cyberpunk 2077 hatta ondan bile kötü böyle rezalet bir oyun ömrü hayatımda görmedim. Valorant'ı sevmek istedim ama bir türlü sevemedim. Beta sürecindeykende oynamıştım, oyun aynı oyun hiçbir şey değişmemiş 1.5 senede. Demek istediğim CS'yi beceremeyenler her oyuncuya hile deyip Valorant'a geçiyor. Çünkü Valorant çok kolay bir oyun. Ben FACEIT 8 levelim Valorant'ın radiant denen rankında oynadım Frankfurt sunucusunda orada bile toxic dolu kimse oynamayı bilmiyor. CS'de öyle değil global rankta Ruslar bile çok kaliteli oluyor. Yürüyerek kaç kere ace attığımı söylememe bile gerek yok. Kısaca PUBG Mobile'den sıkılan 5 yaşındaki çocukların oynaması için çıkarılmış bir oyun. Grafik tasarımından belli çok çocukça bir tasarımı var. CS'de adeta savaşın içinde gibi hissediyorsun. Valorant'ta sanki barbie giydirmeyece oynuyormuşum gibi hissettim.

Benim görüşüm CS'yi beceremeyen bazı kişilerin Valorant'ta tutunup CS'ye laf çarpıtması.
Beceremediğin oyunu kötülemek iyi bir şey değil.

Geri
Yukarı