CS:GO kitlesi neden Valorant'tan nefret ediyor?

İkisini de oynadım. Bana Valorant daha keyifli geliyor. CS fazla sıktı beni. Bi ekstrası yok yani dümdüz oyun gibi geliyor. İnsanların sevmeme sebebi CS ile yarışmasından ziyade bu kadar hype'lanması bence.

İki oyunu da bir süre oynayıp bıraktım. Daha sonra Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynayamaya başladım diyebileceğim tek şey Valorant'ın Türkiye sunucusu oynamamak için yeterli bir sebep.

Bunların hepsi ön yargı. İnsanlar her zaman yeni çıkan şeylere ön yargıyla bakarlar. Ön yargıyı kırmanın tek yolu var o da zaman. Misal Apple firması iPhone X telefonunun çentik tasarımıyla neredeyse bel altı şakalara maruz kalmış ve insanların hiçbiri telefonu beğenmemişti. Şimdi ki zamana bakıyoruz artık ekranın ortasında kamera olmayan telefonlara insanlar başka bir tarafıyla bakıyor. Yani her şeyin ilacı zaman.

CS:GO "holiganlari" baska hiçbir oyuna saygi duymazlar. Ben kendim de CS hastasi olarak soyluyorum. CS oynayan insanlarda bir komplex olur, cunku uzun yillar boyunca insanlar arasinda soylenen ve kabul edilen bir olay var; CS'nin oynamasi en zor comp. FPS oyunu olmasi. Bu sebeple insanlar CS:GO oynadiklari zaman buyuk matah bir is basardiklarini dusunuyorlar. Benim dusuncem bu sebepten dolayi, CS disindaki oyunlara saygi duymuyorlar ve CS'ye ters bir oyun oldugunda da ( skill shotlar, kosarak vurma aim tutmanin adam vurmanin kolayligi vs ) Valorant gibi, onlara hakaret gibi geliyor. Valorant oynamak kolay yolu secmekmis gibi hissettirdigi icin onu oynayan insanlarin bu kadar goz onunde olmayi ya da bu kadar para kazanmayi haketmedigini dusunuyorlar. CS komplexi bu yani CS'yi uzun saatler uzun yillar oynamadan bu sacmaligi tam anlayabilecegini sanmiyorum. Ben CS birakip Apex Legends'a basladiktan sonra boyle dusundugum icin nasıl bir mal oldugumu anlamistim 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Cs go kitlesinin valoranttan nefret etmesinin sebebi valoranta ayak uydurmamış olmalarıdır.
İki oyunu da bir süre oynayıp bıraktım. Daha sonra Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynayamaya başladım diyebileceğim tek şey Valorant'ın Türkiye sunucusu oynamamak için yeterli bir sebep.
Adamya geldi adam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı