Valorant TR serveri çocuklardan neden nefret ediyor?

Türk oyuncuların %90'nı troll, toxic ve hile kullanıyor. Frankfurt'u da bastılar geçen 5 entry oynadık, sadece bağırıp küfür edenler vardı. Paris'te oynuyorum şu an sadece bir veya iki kez Türk gördüm.
Sanırım Bahreyn serverine girmem gerek.

Benim yaşım 13 genelde CS:GO iyi oynarım ama bu tip insanlardan bıktığım için Rekabetçi girmiyorum topluluk sunucusu var bizim bir tane ilk girdiğimde yaşıma bakmadılar o tipler gibi sövmediler beni aralarına aldılar. Artık benden 10 yaş büyük ağabeylere rekabetçi giriyoruz(küçük enişte diyorlar bana ).O yüzden en iyisi doğru kişilerle arkadaşlık yapıp oynamaktır.

Hocam bu tür oyunlarda olabiliyor böyle şeyler Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gibi daha olgun kitlesi olan oyunlara geçebilirsiniz.

O dalga geçenler annelerinin karnından 20 yaşında doğmuş. Kesin bilgi yayalım arkadaşlar.

Ben toxic kitleden değil de Arap'lardan korkuyorum. Her şeyi satın alıyorlar ya da hile açıyorlar

Ses açmayıp takımı taşıyorum reyna abi diyorlar O zaten genel bir durum takımı sabote etmiyorsa, trollemiyorsa bir şey demezler. Aimin kötüyse falan %85 küfür yiyeceksin ses açarsanda velet diye küfür yiyeceksin yani konuşmasan bile...
Rekabetçi oyunlar çocuklara uygun değil çünkü. Basit.
Neden?

Rekabetçi oyunlar çocuklara uygun değil çünkü. Basit.
Rekabetçi oyunlarda Melih Kalkan vb. gibi bir sürü çok iyi oynayan çocuklar var Türkiye'de, sesli sohbet olmasa uygun oyunlar aslında, neden uygun değil dediniz ki?

Hocam bu küçükler de kendilerini büyüklerden üstün çıkarma çabasında. Neden mi? Çünkü büyükler de kendini üstün çıkarmaya çalışırken çocuklara kötü örnek oluyor ve bu şekilde güzelim ülkemiz kısır döngü içerisine girmiş oluyor. Küçükken büyükler tarafından dalga geçilen çocuklar da acısını büyüdükten sonra kendinden küçüklerden çıkarıyor. Büyükler haddini bilip küçüklere saygılı sevgili davranırsa olay çözülecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…