Valorant TR serveri çocuklardan neden nefret ediyor?

Dostum her insan farklıdır ama cidden Valorant TR serverindeki çocuklar çok kanser. Bilerek satıyorlar bilerek çıkıyorlar sabote ediyorlar küfür hakaret saymıyorum zaten.

Küçükken öyle bir durumu yaşayan kişinin büyüdüğünde başkasına yapacağını düşünmüyorum.
Yapıyorlar hocam. Başka neden yapsınlar. Büyükler tarafından dalga geçiliyorlar ve büyüklerin böylece üstün olduğunu görüyorlar. Çocuklarda üstün olmanın aşağılayarak olacağını sanıp büyüdüğünde kendinden küçükleri aşağılıyor ve üstün olduğunu zannediyor.

Hocam toplum bu hale geldi yani. Kan, savaş, öldürme oyunları çocuklara göre oldu ve hatta oyunda öldürerek para kazanan çocuklar çıktı. Bu çocukların büyüdüğünde kiralık katil olmayacağı ne malum? Yakında Battlefield 7 çıktığı zaman 7 yaş ve üzeri çıkmazsa ben yılmaz değilim.

Babam geçen gün söylemişti "bizim küçüklüğümüzde televizyonda sürekli şiddet içerikli filmler/diziler vardı. Sürekli kadını kullanırlardı" sonuç: Kiralık katil olmadı.

Hocam toplum bu hale geldi yani. Kan, savaş, öldürme oyunları çocuklara göre oldu ve hatta oyunda öldürerek para kazanan çocuklar çıktı. Bu çocukların büyüdüğünde kiralık katil olmayacağı ne malum? Yakında Battlefield 7 çıktığı zaman 7 yaş ve üzeri çıkmazsa ben Yılmaz değilim.
Hocam bu afedersin şeye benziyor, çocuk yerde hayvan gördü ileride hayvan olmayacağı ne malum? gibi.

Hocam bu afedersin şeye benziyor, çocuk yerde hayvan gördü ileride hayvan olmayacağı ne malum? gibi.
Babam geçen gün söylemişti "bizim küçüklüğümüzde televizyonda sürekli şiddet içerikli filmler/diziler vardı. Sürekli kadını kullanırlardı" sonuç: Kiralık katil olmadı.
Bunu ben demiyorum yalnız psikologlar diyor. Niye savaş oyunları (en azından şu anda) 17+ sanıyorsun?

20 yaşındaki 25 yaşındaki bir insan zaten neden hala online oyun oynar onu anlamış değilim. İnsanın işi olmasi lazım bunlar hala tüm gün oyundalar. Sorununuza gelirsek ben de hiç sevmiyorum bu tipleri hocam, görürseniz mute atmak kesin çözüm. Zorbaliktan şikayet de edebilirsiniz.
Ne alaka? İşten eve gelince akşam oyun oynamak yasak mı bize?

Bunu ben demiyorum yalnız psikologlar diyor. Niye savaş oyunları (en azından şu anda) 17+ sanıyorsun?
O zaman desene bütün dünyadaki oyun oynayan çocuklar yakında katil olacak yada sonu kötü olacak. +17 yaş ibaresi olsa ne yazar şu an bi' tıkla çocuk oyunu indirip açabiliyor. Keşke ona ayrı bir sistem getirebilirseler oyunları satan firmalar ama ellerinden geleceği bir şeyleride yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı