Valorant TR serveri çocuklardan neden nefret ediyor?

Türk oyuncuların %90'nı troll, toxic ve hile kullanıyor. Frankfurt'u da bastılar geçen 5 entry oynadık, sadece bağırıp küfür edenler vardı. Paris'te oynuyorum şu an sadece bir veya iki kez Türk gördüm.
Sanırım Bahreyn serverine girmem gerek.

Benim yaşım 13 genelde CS:GO iyi oynarım ama bu tip insanlardan bıktığım için Rekabetçi girmiyorum topluluk sunucusu var bizim bir tane ilk girdiğimde yaşıma bakmadılar o tipler gibi sövmediler beni aralarına aldılar. Artık benden 10 yaş büyük ağabeylere rekabetçi giriyoruz(küçük enişte diyorlar bana :D).O yüzden en iyisi doğru kişilerle arkadaşlık yapıp oynamaktır.

Hocam bu tür oyunlarda olabiliyor böyle şeyler Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gibi daha olgun kitlesi olan oyunlara geçebilirsiniz.

Merhabalar, ilk başta belirteyim 15 yaşındayım. Normal hayatımda da olduğu gibi oyunlarda da utangacımdır ve sesli konuşma olan oyunlarda konuşmayı pek sevmem. Sesliden konuştuğum zaman takımımda olan 20 yaşındaki abiler hemen "Velet, sen daha küçücük çocuksun oyun oynayamazsın, kardeşim altf4 atsana oyunu kaybedeceğiz, ıyy bebeye bak ya daha yeni doğmuş" gibi cümleler kullanıyorlar, fakat oyunda kendilerini genelde taşıyorum ağızları açık kalıyor. Neden 20+ yaş üstü çoğu kişiler kendilerini üstün görüp çocuk yaştaki insanlar ile dalga geçiyor? Bu kitle sadece Valorant'ta değil Riot'un tüm oyunlarında ve çoğu Online oyunda var. (Hepsi değil o toxic kişiler kadar bi' o kadar da saygılı kişiler gördüm, onlara saygım sonsuz. <3)
O dalga geçenler annelerinin karnından 20 yaşında doğmuş. Kesin bilgi yayalım arkadaşlar.

Merhabalar, ilk başta belirteyim 15 yaşındayım. Normal hayatımda da olduğu gibi oyunlarda da utangacımdır ve sesli konuşma olan oyunlarda konuşmayı pek sevmem. Sesliden konuştuğum zaman takımımda olan 20 yaşındaki abiler hemen "Velet, sen daha küçücük çocuksun oyun oynayamazsın, kardeşim altf4 atsana oyunu kaybedeceğiz, ıyy bebeye bak ya daha yeni doğmuş" gibi cümleler kullanıyorlar, fakat oyunda kendilerini genelde taşıyorum ağızları açık kalıyor. Neden 20+ yaş üstü çoğu kişiler kendilerini üstün görüp çocuk yaştaki insanlar ile dalga geçiyor? Bu kitle sadece Valorant'ta değil Riot'un tüm oyunlarında ve çoğu Online oyunda var. (Hepsi değil o toxic kişiler kadar bi' o kadar da saygılı kişiler gördüm, onlara saygım sonsuz. <3)
Ses açmayıp takımı taşıyorum reyna abi diyorlar :D O zaten genel bir durum takımı sabote etmiyorsa, trollemiyorsa bir şey demezler. Aimin kötüyse falan %85 küfür yiyeceksin ses açarsanda velet diye küfür yiyeceksin yani konuşmasan bile...
Rekabetçi oyunlar çocuklara uygun değil çünkü. Basit.
Neden?

Çünkü senin yaş kitlende özellikle bana CS:GO da çok denk geliyor. Salak salak sesler çıkarıp oyunu bozuyorlar, aileye küfür ediyorlar. Kurunun yanında yaşda yanıyor o yüzdenden. Sonuç olarak her yaşdan toxic oyuncu var ama genellikle ben hep seslerinden anlayacağım üzere 10-15 yaş arasında bu tür salaklara rastlıyorum. Yaşı büyük olanların bunu demeleride ayrı saçma ama genellikle TR serverlerini kullanma.
Hocam bu küçükler de kendilerini büyüklerden üstün çıkarma çabasında. Neden mi? Çünkü büyükler de kendini üstün çıkarmaya çalışırken çocuklara kötü örnek oluyor ve bu şekilde güzelim ülkemiz kısır döngü içerisine girmiş oluyor. Küçükken büyükler tarafından dalga geçilen çocuklar da acısını büyüdükten sonra kendinden küçüklerden çıkarıyor. Büyükler haddini bilip küçüklere saygılı sevgili davranırsa olay çözülecek.

Geri
Yukarı