Çözüldü Valorant "Val 152" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Valorant HWID banı HWID ban yemişsiniz ticket attıgınızda anında acılmayacaktır. Sadece ban sürenizi ogreneceksiniz konudaki adimlari ve yazilari birebir yazarsaniz ban surenizi ogrenebilirsiniz ban kullanmadiysanizda ayni seyler gecerlidir.(genelikle 3 aylik ban alirsiniz. Hile kullandiginiz yani ban yiyen hesabınız kalici olarak banlanmistir yeni bir hesapla girmeyi denersiniz banınız kalktigı zaman).
Bazen ban yediniz hesap komple banlanmiyor bakarsiniz eski hesapla dersiniz önce.
25 gün oldu ban yiyeli ve sonunda ticketlar ile çözüme kavuştum herhangi bir yazılım kullanmadıysan hile yapmadıysan açılır banın.
bendede aynı sorun var nezaman ticket atsam donanım banını yediğin hesabınla yaz falan diyorlar hesaplarım açık hesaplarımda herhangi bir soun yok bunuda yazdılar herhangi bir disiplin ihlali yoktur vs diyorlar ama van 152 hatası almaya devam ediyorum nasıl çözüme kavuşturdun biraz açarsan çok sevinirim bende aynı yolu izleyeyim.

Merhabalar yazmayı unutmuşum ticket sonucu hesabım geri açıldı.

Ticket ta ne yazdınız? Arkadaşımın da böyle bir sorunu vard a hile açmadığına rağmen hata veriyor.
Merhabalar yazmayı unutmuşum ticket sonucu hesabım geri açıldı

Ne dediniz tam olarak benim arkaşımdada bu sorun var onu çözmeye çalışıyoruz

Geri
Yukarı