Çözüldü Valorant Val 43 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

427370

Hectopat
Bugün Valorant indirdim ancak şöyle bir sorun var: İnternetteki VGC açma, Vanguard'ı kapamaya falan baktım ama hiçbiri işe yaramıyor. Sadece Vanguard'ı silip indirince oyuna girebiliyorum ve sonraki denemede silip indirmezsem yine çalışmıyor. Düzeltme yolu yok mu? Yoksa sileceğim oyunu.

Çözüm
Bugün Valorant indirdim ancak şöyle bir sorun var: İnternetteki VGC açma, Vanguard'ı kapamaya falan baktım ama hiçbiri işe yaramıyor. Sadece Vanguard'ı silip indirince oyuna girebiliyorum ve sonraki denemede silip indirmezsem yine çalışmıyor. Düzeltme yolu yok mu? Yoksa sileceğim oyunu.
Ağ bağdaştırıcı ayarlarından IP v6'yı kapamayı deneyebilirsin. Ayrıca belki antivirüs programı da bu soruna sebep oluyor olabilir.
Ağ bağdaştırıcı ayarlarından IP v6'yı kapamayı deneyebilirsin. Ayrıca belki antivirüs programı da bu soruna sebep oluyor olabilir.

Çözüm
Daha önceda başıma böyle bir şey gelmişti ticket attım çözümü Riot yetkilsinden.
Başlangıç olarak durumu daha sağlıklı ve hızlı kontrol edebilmek adına sisteminde Avast veya AVG antivirüs uygulaması varsa bu uygulamaları en güncel haline getirdiğinde emin olmanı istiyorum. Bu işlemden emin değilsen programları bilgisayarından kaldırman senin için daha iyi olabilir. Eğer bu uygulamalar dışında farklı bir anti-virüs uygulaması kullanıyorsan aynı işlemi bunlar için de sağla lütfen. Sonrasında aşağıdaki işlemleri uygulayarak bir kontrol yap.

Öncelikle C:\Riot Games klasörünün içerisinde bulunan Riot Client dosyasını sil lütfen. Sonrasında da aşağıdaki linkden oyunun setup dosyasını yeniden indir lütfen.

Sonrasında ise bu indirdiğin setup'ı oyunun kurulu olduğu yere kur. Yani oyunun üzerine oyunu tekrar kuracağız.. ^^ Bu işlem tamamlanınca oyunu komple yeniden yüklemek yerine bir güncelleme tarzı bir işlem yapacaktır. Oyun dosyalarında bozuk dosya sayısı ne kadar fazla ise boyut da o kadar artacaktır tabi.

Kendine dikkat et lütfen, zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamaya çalış ♥

Geri
Yukarı