Valorant Val 43 hatası

İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
40
Daha fazla  
Oyunu Windows 10'da rahatlıkla oynuyordum lakin Windows 11'e geçtiğimde önce FPS düşüşleri ve droplar çok olmaya başladı ama sonradan droplar ortadan kalkıyordu. Dünden itibaren de girmeye çalıştığımda Val 43 hata kodunu alıyorum. 1. fotoğrafta evete tıkladığımda bu çıkıyor.

Dosya Ekleri

• val43.png
    val43.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 48
  • val43p2.png
    val43p2.png
    11,1 KB · Görüntüleme: 47
Oyunu tamamen kapat. Çalıştıra services.msc yazıp enter bas. VGC hizmetini bul ve sağ tıklayıp başlat. Görev yöneticisine gir ve başlangıç kısmında Vanguard'ın açık olduğundan emin ol. Sonrasında bilgisayarını yeniden başlatıp tekrar oyuna girmeyi dene.

1637137758172.png

Bunu dedi.
Oyunu tamamen kapat. Çalıştıra services.msc yazıp enter bas. VGC hizmetini bul ve sağ tıklayıp başlat. Görev yöneticisine gir ve başlangıç kısmında Vanguard'ın açık olduğundan emin ol. Sonrasında bilgisayarını yeniden başlatıp tekrar oyuna girmeyi dene.

Oyunu Windows 10'da rahatlıkla oynuyordum lakin Windows 11'e geçtiğimde önce FPS düşüşleri ve droplar çok olmaya başladı ama sonradan droplar ortadan kalkıyordu. Dünden itibaren de girmeye çalıştığımda val 43 hata kodunu alıyorum. 1. fotoğrafta evete tıkladığımda bu çıkıyor.

Bu konuya bakabilirsin. Konuyu açan arkadaşın sorunu çözülmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı