Çözüldü Valorant val: 51 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ali can çelik

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, sabah Valorant oyununa girmeye çalıştığımda hata kodu val: 51 diye bir hata ile karşılaştım. İnternetteki YouTube'daki bütün her şeyi denememe rağmen 4 saattir sorunu çözüme ulaştıramadım. Aranızda sorunu bilen varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim. [Valorant desteğe yazdım 3.5saatdir cevap bekliyorum]

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 920
Merhabalar, sabah Valorant oyununa girmeye çalıştığımda hata kodu val: 51 diye bir hata ile karşılaştım. İnternetteki YouTube'daki bütün her şeyi denememe rağmen 4 saattir sorunu çözüme ulaştıramadım. Aranızda sorunu bilen varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim. [Valorant desteğe yazdım 3.5saatdir cevap bekliyorum]

Merhaba sorunu çözdünmü çözdüysen nasıl çözdün bize bilgi verir misin?
Arkadaşlar sonunda düzeldi. Ban'ın 5 Mayıs'ta kalkması gerekirken bugün itibari ile oyuna girebiliyorum.

Herhangi bir işlem yaptın mı yoksa kendiliğinden mi oldu ve hala oyuna girebiliyor musun?

Acaba 3 aylık HWID ban sonrası mı oldu bu val 51 ben haksız yere ban yedim mayıs 10'a kadar kalkacak ban van 152 alıyordum val 51'e döndü sizinki de mi aynı.

Bütün yöntemleri denedim val 51 için DNS hizmetlerden kapatıp açma vs. Hepsini yaptım ama gitmiyor hata.

Kanka bende de aynı oldu val 152ydi van 51 oldu yalnız deglsin.

Geri
Yukarı