Valorant Van 9001 hatası

İşletim sistemi
Windows 11

SerhatSumak

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Windows 11 kullanıyorum. Bu sabah oyuna girdiğimde hiçbir hata yoktu şimdi girdiğimde sürekli böyle hata veriyor. Ne yapsam düzelmedi. TPM 2.0 açık BIOS'dan baktım ama oyun açılmıyor. Sizde de bu sorun var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    1,7 MB · Görüntüleme: 720
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu sorunu bios ayarlarından Secure Boot seçeneğini aktif ederek çözdüm. TPM'i devre dışı bırakmanız sorunu çözmez. Hata mesajında "TPM 2.0 ve Secure Boot gereklidir" şeklinde yazıyor zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkteki çözümleri deneyin. Düzeltecektir. Ama sürpriz bir şekilde aynı hatayı bende aldım. 11 İnsider sürümü ve PC'mde TPM bulunmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkteki çözümleri deneyin. Düzeltecektir. Ama sürpriz bir şekilde aynı hatayı bende aldım. 11 Insider sürümü ve PC'mde TPM bulunmuyor.

Bizim hata kodumuz 1067 gözüküyor ama aslında 9001. bunun sebebi iste hata Vanguard kaynaklı olduğu için Vanguard oyuna bağlanmamızı engelliyor ve oyun içine sunucu problemi yani 1067 olarak yansıyor.

size kesin bir çözüm öneriyimmi

anakartın üzerindeki bios pilini cıkarıp tekrar takın böylelikle tüm ayarlar varslyana dönüyor

daha sonra

biostan tpm 2.0 acıp

ve secure bot ile acın

oyuna giriş yapın
arkadaşlar yazanların hepsini denedim olmuyor ya
Kardeşim dedigimi yap

Bios pilini cıkarıp tekrar tak

ve tpm 2.0 tekrar aç

sonra secure bot ac tekrar gir oluyor

Her marka için geçerli

Size kesin bir çözüm öneriyim mi?

Anakartın üzerindeki BIOS pilini çıkarıp tekrar takın böylelikle tüm ayarlar varslyana dönüyor

Daha sonra

BIOS'tan TPM 2.0 acıp

Ve secure bot ile acın

Oyuna giriş yapın

Kardeşim dedigimi yap

BIOS pilini çıkarıp tekrar tak

Ve TPM 2.0 tekrar aç

Sonra secure bot AC tekrar gir oluyor

Her marka için geçerli

Laptop Olanlar napcak O zaman :D

Yeni konular

Geri