Valorant vandal onerisi

Denizeskin

Centipat
Daha fazla  
Valorant marketime Asil Vandal geldi. Benim vandal skinlerimde yağmacı ve champions Vandal var, sizce çekeyim mi yoksa o paraya ghost mu alayım? Ghost skinim yok.

Valorant marketime Asil Vandal geldi. Benim vandal skinlerimde yağmacı ve champions vandal var, sizce çekeyim mi yoksa o paraya ghost mu alayım? Ghost skinim yok.

Bende Asil Vandal var çok sıkıyor belli bir süre sonra bence alma sesi vandala göre çok ince geliyor yağmacı ya da yitik gibi bir sesi olsa ateş ederken güzel olur ondan çok sıktı ilk 1 2 ay güzel geliyor sonra sıkıyor.

Valorant marketime Asil Vandal geldi. Benim vandal skinlerimde yağmacı ve champions Vandal var, sizce çekeyim mi yoksa o paraya ghost mu alayım? Ghost skinim yok.
Battlepass ghost'u kullan, vandal istiyorsan ışık muhafızı veya yeni gelen gaia'nın intikamını alabilirsin ikisi de çok hoşuma gitmişti. Diğer yandan phantom da alabilirsin.
Bende Asil Vandal var çok sıkıyor belli bir süre sonra bence alma sesi vandala göre çok ince geliyor yağmacı ya da yitik gibi bir sesi olsa ateş ederken güzel olur ondan çok sıktı ilk 1 2 ay güzel geliyor sonra sıkıyor.
Dediğin şeyi yitikte yaşıyorum, ilk defa skin aldım valorantta şansıma yitik denk geldi, 2 haftada falan doydum yani yitiğe.

Geri
Yukarı