Valorant veya LoL Client Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

alperenbskr

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar.
Valoranta 12/05/2021 de gelen patchden sonra Client'i açtığım anda mavi ekran alıyorum (vgk.sys)
LoL de aynı şekilde açtığımda mavi ekran alıyorum. Fakat Vanguard'ı sildiğimde LoL'e sorunsuz giriş yapabiliyorum. Yani sorun Vanguard.

Yaptıklarım:
* Defalarca Vanguard'ı kaldırdım yükledim.
* Windows Update yaptım. Windows Defender güncelleştirmesini yaptım. Windows Defender devre dışı bıraktım yine de olmadı.
* DDU ile ekran kartımı kaldırdım. Yeniden yükledim.
* BIOS sıfırladım.
* Valorant'ı komple kaldırıp yeniden kurdum. Fakat bir çözüme ulaşamadım minidump ekleyeceğim. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Minidump: MiniDMP.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi forumlar.
Valoranta 12/05/2021 de gelen patchden sonra Client'i açtığım anda mavi ekran alıyorum (vgk.sys)
LoL de aynı şekilde açtığımda mavi ekran alıyorum. Fakat Vanguard'ı sildiğimde LoL'e sorunsuz giriş yapabiliyorum. Yani sorun Vanguard.

Yaptıklarım:
* Defalarca Vanguard'ı kaldırdım yükledim.
* Windows Update yaptım. Windows Defender güncelleştirmesini yaptım. Windows Defender devre dışı bıraktım yine de olmadı.
* DDU ile ekran kartımı kaldırdım. Yeniden yükledim.
* BIOS sıfırladım.
* Valorant'ı komple kaldırıp yeniden kurdum. Fakat bir çözüme ulaşamadım minidump ekleyeceğim. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Minidump: MiniDMP.rar
Şu an girebiliyor musun Valorant'a? Ben de mavi ekran yiyorum.
Valorant'ı sildim tekrar yukledım ilk Vanguard yuklendı sonra Valorant'a geldı, orada mavi ekran yedım. Vanguard'da var bir sıkıntı.

Intel için konuşacağım, çoğunluk 775 pin anakarta ve işlemciye sahip olanlar hatayı alıyor.
Aynen öyle bende de xeon e5450 işlemci var
cogunluk galıba oyle acaba modlu bıoslarmı sorun cıkartıyor anlamadım kı AS:D
Arkadaşta modsuz 775 pin var onda da aynı
cogunluk galıba oyle acaba modlu bıoslarmı sorun cıkartıyor anlamadım kı AS:D
Modlu modsuz fark etmiyor 775 pin chipset olması yeterli
Bu arada mouse kullanmadan sadece klavye ile oyunun ana ekranına kadar rahatlıkla gidilebiliyor ama en ufak mouse hareketinde tekrar mavi ekran

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı