Valorant veya LoL Client Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

alperenbskr

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar.
Valoranta 12/05/2021 de gelen patchden sonra Client'i açtığım anda mavi ekran alıyorum (vgk.sys)
LoL de aynı şekilde açtığımda mavi ekran alıyorum. Fakat Vanguard'ı sildiğimde LoL'e sorunsuz giriş yapabiliyorum. Yani sorun Vanguard.

Yaptıklarım:
* Defalarca Vanguard'ı kaldırdım yükledim.
* Windows Update yaptım. Windows Defender güncelleştirmesini yaptım. Windows Defender devre dışı bıraktım yine de olmadı.
* DDU ile ekran kartımı kaldırdım. Yeniden yükledim.
* BIOS sıfırladım.
* Valorant'ı komple kaldırıp yeniden kurdum. Fakat bir çözüme ulaşamadım minidump ekleyeceğim. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Minidump: MiniDMP.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu da inceleyin sorun yaşayanlar.

Arkadaşlar ben de Vanguard'ı güncelledim tekrar başlattım bilgisayarı ama hala "bu oyunu oynamak için sistemi yeniden başlatın" yazıyor. Yardım eder misiniz?

Arkadaşlar Benimde Sizinki Gibi Güncellemeden Sonra Mavi Ekran Veriyordu Şuan bugün 80 mb gelen güncellemeyi yapmak için valoranti açtım açılışta güncelleme biraz yaptı sonra tekrar mavi ekran verdi vanguard kaldırdım tekrar yeniden başlatıp oyunu açtım bu seferde Güncelleme Yapılamadı Hatası Aldım Tekrar Valorant Sil Kur Yapmak İstemedim O Yüzden Tekrar Valorant setup indirdim d diskime kurmayı başlattım ilk 180 mb civarı bi indirme yaptıktan sonra login kısmına gelince kapattım ve c diskimdeki (mavi ekran veren oyunun yeri şuandada güncelleme yapılmadı hatası veren oyunum) riot games dosyasıyla değiştirdim aynı dosyaları tekrar kopyaladı birleştirdi D diskimdeki oyun dosyasını sildim valorant açtım oyunu görmedi kur diyip c kısmındaki dizini seçtim ve bu seferde oyun vanguardı tekrar kurdu rest atıp tekrar valorantı açtım ve sonuç MUTLULUK Girdi Oyuna Sizde Deneyin Herşeyi denemiştim ben ama bu şekilde oldu güncelleme aldıktan sonra

Tabiki Güncelleme Yapılamadı Hatasıyla Karşılaşmadıysanız Bu Kadar Uğraşmassınız

Geri
Yukarı