Valorant vs. Overwatch

Hocam en önemlisini atlamışım, Valorant’ın FPS optimizasyonu berbat. Her geçen güncellemeyle daha da bozuyorlar. Sisteminiz kötüyse FPS’iniz 1’i bile görebilir.
Tamam hocam overwatch sistem kötü olsa bile oynayabilir miyim peki? Grafikleri düşürürüm olmadı kasarsa overwatch'ta

Overwatch2 çıkana kadar Paladins oyna valorant için harcadığın zamana değmez emin ol zamanında f2p olan oyunları oynadığım için söylüyorum diğer bilindik f2p lerden tek farkı p2w olmaması ama f2p sonuçta riotun fps de ne işi var bu aynı beyaz eşya üreten firmanın telefon üretmesi gibi 😂 sonra ne oluyor piyasadan çekiliyorlar. OW2 yi bekle

Ben Overwatch oyuncusuyum yani bayağıdır oynamiyorum ama severek aldım severek oynadim 260 lvl vicarindayim yani 2 yıldız 60 seviye her neyse eğer tek gireceğim diyorsan alma çünkü bu diğer oyunlar gibi değil aşırı takım çalışması isteyen sürekli kordineli bir şekilde hareket etmeni gerektiren bir oyun ben hep tek oynadım ondan cok eglenemedim Türk gelmiyor yani zatn cok az oynayan Türk kitlesi var yabancilarda aşırı toksit oluyor yani aşırı toksit oluyor sana tavsiyem arkadaşın varsa al yoksa alma ben Valorant çıktığından beri overwatcha 2 3 kez girdim Valorant inan bana ne kadar sinir bozsada daha cok eglenebiliyorsun Overwatch da arkadaşın varsa onda daha çok eglenirsin. Gene de sana kalmış umarim yardimci olmuştur

Ben Overwatch oyuncusuyum yani bayağıdır oynamiyorum ama severek aldım severek oynadim 260 lvl vicarindayim yani 2 yıldız 60 seviye her neyse eğer tek gireceğim diyorsan alma çünkü bu diğer oyunlar gibi değil aşırı takım çalışması isteyen sürekli kordineli bir şekilde hareket etmeni gerektiren bir oyun ben hep tek oynadım ondan cok eglenemedim Türk gelmiyor yani zatn cok az oynayan Türk kitlesi var yabancilarda aşırı toksit oluyor yani aşırı toksit oluyor sana tavsiyem arkadaşın varsa al yoksa alma ben Valorant çıktığından beri overwatcha 2 3 kez girdim Valorant inan bana ne kadar sinir bozsada daha cok eglenebiliyorsun Overwatch da arkadaşın varsa onda daha çok eglenirsin. Gene de sana kalmış umarim yardimci olmuştur
Tamam hocam eyvallah yardımcı oldunuz tabii

Tamam hocam overwatch sistem kötü olsa bile oynayabilir miyim peki? Grafikleri düşürürüm olmadı kasarsa overwatch'ta
Oynarsın. Fazla sistem isteyen bir oyun değil.
Satın alırsan seni aramıza alabilirim.
Ayrıca arkadaş abartmış biraz. Hele Valorant kısmına hiç katılmıyorum.

Oynarsın. Fazla sistem isteyen bir oyun değil.
Satın alırsan seni aramıza alabilirim.
Ayrıca arkadaş abartmış biraz. Hele Valorant kısmına hiç katılmıyorum.
Tamamdır ama yaşım küçük biraz hatta size abi abla demem lazım :) umaırm bilgisayar alabilirim sonra beraber oynarız tabii yaşı küçiklerle oynamıyorsanız o başka :D

Yeni konular

Geri
Yukarı