Valorant vs. CS:GO

Oyunun kendi eşleştirmesinin kötü olması onu neden kötü yapıyor. İşten gelen bir illa ESEA ya da Faceit girip tryhard mı oynaması gerekiyor. Hayatını o oyuna adayan birisi zaten mm girmez. Kişinin kötü oynaması ne kıyaslayıp kötü diyorsun kendin tier 1 takımlarlarla mı prac yapıyorsun. Eğer Faceit Support almazsan millet oyunun yarısında quit atıyor.
(!) Koymayı unutmuşsun. Şuana kadar yaklaşık 800 Non-Premium maç attım ve 2'sinde 3'ünde quit atan oldu. Belki o kadar bile değil.

CS:GO uzun zamandır profesyonel arenada oynanan oyun fakat hilelerden geçilmiyor Riot Game hile koruması çok iyi ve e spor müsabakaları başladı kendini orada kanıtlaman daha rahat olur CS:GO'da e spor katılman çok zor orada tanınmış değilsen kimse turnuvalara dahi çağırmaz Valorant yeni bir oluşum içinde Riot Game özellikle turnuva e spor ile başarılı örnek League of Legends gibi sana tavsiyem oyunda iyi olmak tanınmak ve profesyonel bir şekilde oynamak istiyorsan Valorant senin için ideal tavsiye ederim.

Not: CS:GO'da birçok takım Valorant'a ekibini kurdu ve turnuvalara katılıyor.

CS:GO duruldu sanki o yüzden Valorant. Ama bence CS:GO'nun vuruş hissiyatı ve oynanışı çok daha iyi.

Aynen vuruş hissiyatı çok iyi CS de. Ama Valorant daha hızlı bir oyun yani hızlı ve raş yapılan bir oyun istiyorsan Valorant ame vuruş hissiyatı daha iyi bir oyun deneyimi istiyorsan CS oyna.

Bence Valorant oyna çünkü onda Vanguard anti hilesi var.
Ama CS de hep hil 5 maçın 3'ü hile mesela CS oynuyordum nasıl oldu anlayamadım abi basedeyken HS atıyorlar daha maç yeni başlamdı kinse dağılmadı vuruyorlar :mad:

Geri
Yukarı