Valorant vs. Overwatch

Overwatch iyidir. R6 da iyidir. Valorant'ı düşünmen bile hata bence. Riot Games çıkarmış olmasa yüzüne bakan olmaz onun.
Haklısın. 2 sinide oynamadığım için böyle sordum :) iyi günler dilerim

Yaş ortalaması nasıl peki sizce? Çok küçükler girince birde ana sövüyorlar çok kanser oluyorsun :(

Hocam İnşAllah o oyunu kaldıracak bir sistemim olursa tabiiki oynarım şuanki bilgisayarım schratchı (yanlış yazmış olabilirim) bile açmıyor siz düşünün yani :(
Yaş ortalaması düşük elo için kötü. Oyun çıktığından beri oynarım. 1 yılda en fazla 30 maçta gelmişlerdir karşıma.

Merhaba bu benim ilk gönderim. Size bir soru soracaktım. arkadaşlar inşallah bu yıl bilgisayar alacağım (muhtemelen laptop) Overwatch mı daha iyidir oynamak için yoksa Valorant mı? (alacağım bilgisayarın RAM'i en az 4 GB olacak ona görede yazarsanız sevinirim)
Merhabalar hocam, kesinlikle Overwatch’ı tercih edin. Valorant’ın kitlesi kadar kanser bir kitle yok. Her maç en az 100 kez küfür yiyorsunuz. (Sunucu fark etmiyor) Birde yeni başlayacaksanız düşük rütbelerde her maç troll. Yani Overwatch’ı pek bilmiyorum fakat Valorant’tan kesinlikle iyidir.

Yani Overwatch’ı pek bilmiyorum fakat Valorant’tan kesinlikle iyidir.
Ben biliyorum, sizin yerinize söyleyeyim. Bin basar, belki milyon. Tilt insanların en az olduğu rekabetçi oyunlar arasındadır, her maçtan bi' arkadaş bulabilirsiniz hatta.
Oyun kozmetik sektöründe f2p oyunlar gibi p2w 4.
Bi' de adam akıllı olsa kozmetikler...
Ejderha skinine tapan tiplerin göz doktoruna gitmesi gerek.

Şunu okuduktan sonra kahkaha bastım, affet.
Hele kozmetik? İnanılmazsın.
Efektli şeyler daha çok hoşuma gidiyor ondan dedim. Paladins kozmetikleri bile daha güzel geliyor bu yüzden benim için. Oyunlar farklı türde zaten.

Onun haricinde pek yanlış değil gibi.
Merhabalar hocam, kesinlikle Overwatch’ı tercih edin. Valorant’ın kitlesi kadar kanser bir kitle yok. Her maç en az 100 kez küfür yiyorsunuz. (Sunucu fark etmiyor) Birde yeni başlayacaksanız düşük rütbelerde her maç troll. Yani Overwatch’ı pek bilmiyorum fakat Valorant’tan kesinlikle iyidir.
Şu an nasıl bilmiyorum ama bir ara Overwatch aynısının yabancı versiyonuydu. Belki düzelmiştir bilmiyorum.

Efektli şeyler daha çok hoşuma gidiyor ondan dedim. Paladins kozmetikleri bile daha güzel geliyor bu yüzden benim için. Oyunlar farklı türde zaten.

Onun haricinde pek yanlış değil gibi.

Şu an nasıl bilmiyorum ama bir ara Overwatch aynısının yabancı versiyonuydu. Belki düzelmiştir bilmiyorum.
Kesinlikle yanlış biliyorsunuzdur Blizzard’ın topluluğu o kadar toxic olamaz , Riot Games ne kadar iyi bir firma olursa olsun topluluğu çok toxic. Türkiye’de ayrı bir toxiclik var. Buda maalesef oyunlarını oynanmaz hale getiriyor.

Geri
Yukarı